صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / ۳۰۰۰ دستگاه انت ماینر s17 pro استخراج خود را در فارم ریوت اوکلاهاما آغاز کردند

۳۰۰۰ دستگاه انت ماینر s17 pro استخراج خود را در فارم ریوت اوکلاهاما آغاز کردند

 

Image result for 3-000-new-s17-pro-antminers-start-operation-at-riots-oklahoma-crypto-mine

شرکت استخراج ارز دیجیتال ریوت بلاکچین به عنوان بخشی از به روزرسانی تاسیسات استخراج شهر اوکلاهاما ، با استقرار حدود ۳،۰۰۰ دستگاه جدید انت ماینر S17 Pro آغاز کرده است.

طبق اعلامیه مطبوعاتی در تاریخ ۸ ژانویه ، ریوت اکنون تقریباً ۳۰۰۰ انت ماینر S17 Pro دیگری را که از غول استخراج چینی بیتمین خریداری کرده است ، اداره می کند. دستگاه های استخراج جدید در تأسیسات استخراج ریوت شهر اوکلاهاما مستقر شده اند و این شرکت از کارمندان بیشتری برای راه اندازی دستگاه های استخراج جدید و سرعت بخشیدن به روند ارتقا استفاده می کند.

به روز رسانی کامل

در اواسط دسامبر سال ۲۰۱۹ ، ریوت از خرید ۱۰۰۰، انت ماینر S17 Pro اضافی از بیتمین خبر داد که انتظار می رود در ژانویه آن را دریافت کند. به این ترتیب ، به روز رسانی کامل تاسیسات استخراج ریوت اوکلاهاما به نسل جدید تجهیزات استخراج یعنی S17 Pro می تواند طی چهار هفته آینده به پایان برسد.

ریوت پیش بینی می کند که پس از استقرار هر ۴۰۰۰ دستگاه نسل بعدی ، هش ریت کل آن در فارم استخراج اوکلاهاما به حدود ۲۴۸ پتاش در ثانیه برسد و این نشان دهنده افزایش ۲۴۰ درصدی راندمان سخت افزار در مقایسه با هش ریت فارم قدیمی ریوت است. در همین زمان ، ریوت انتظار دارد که با استقرار کل ۴۰۰۰ دستگاه استخراج جدید ، از حدود ۹۰٪ کل ظرفیت فعلی فارم استخراج اوکلاهاما سیتی را استفاده کند.

طبق گفته های، ریوت حدود ۱٫۳۵ میلیون دلار برای ۱۰۰۰ دستگاه انت ماینر S17 Pro اضافی ، یا تقریباً ۱،۳۵۰ دلار برای هر یک دستگاه هزینه کرده است. قیمت خرده فروشی ذکر شده در فروشگاه اینترنتی ۱۴۰۱ دلار برای هر دستگاه است ، اگرچه بعید به نظر می رسد که این مبلغ شامل مالیات فروش محلی شود.

در آوریل ۲۰۱۹ ، ریوت به کمیسیون بورس و اوراق بهادارمعرفی شد تا در پایان سال Q2 2019 صرافی ارز های دیجیتالی با نام RiotX را در ایالات متحده راه اندازی کند. که به کاربران خود اجازه ایجاد حساب های مرتبط با موسسات بانکی معتبر در ایالات متحده را می دهد. که در این صرافی ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال را انتقال داده و نگهداری می کند.

منبع کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

افت قیمت بیت کوین باعث تعطیلی مزارع استخراج ایالات متحده برای مدت نامشخص شد

Digital Farms ، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال مستقر در کالیفرنیا ، به دلیل کاهش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر