صفحه اصلی / تحلیل بازار / ۴ ارزی که افزایش قیمت قابل توجهی در برابر بیت کوین داشته اند

۴ ارزی که افزایش قیمت قابل توجهی در برابر بیت کوین داشته اند

بیت کوین تنها ارز رمزنگاری نیست که در سال گذشته روند معکوس داشته و حالا توانسته است حرکت افزایشی داشته باشد. ارزهایی هم هستند که در حال حاضر بسیار قوی عمل کرده اند و برای یک افزایش جدید آماده اند.

بایننس کوین(BNB)

بایننس کوین بی شک در میان بهترین ارزهای رمزنگاری از نظر عملکرد در سال ۲۰۱۹ قرار دارد. در طول سه ماه گذشته ارزش این ارز بیش از چهار برابر شده، که نشان دهنده یک افزایش چشمگیر ۴۰۰ درصدی بر اساس دلار است.

از سوی دیگر ارزش این ارز در برابر بیت کوین اخیرا و در تاریخ اول آوریل به بالاترین سطح تاریخ خود رسید. برابر ۰٫۰۰۴۳۲BTC. با وجود کاهش اندکی که قیمت بایننس کوین در برابر بیت کوین در چند روز گذشته داشت، اما در حال حاضر قیمت آن در برابر دلار ۱۵ درصد افزایش یافته و بر حسب بیت کوین نیز به مقدار بی سابقه ۰٫۰۰۴۷BTC رسیده است.

بایننس همچنین اخیرا هفتمین برنامه آتش زدن سه ماهه خود را تکمیل کرد و ۸۲۹۸۸۸ بایننس کوین را از بازار خارج کرد.

لایت کوین(LTC)

لایت کوین یکی دیگر از آلت کوین هایی است که در طول سال ۲۰۱۹ عملکرد خوبی داشته است. طی سه ماه گذشته لایت کوین برحسب دلار به میزان بیش از ۱۶۰ درصد افزایش داشته است. بر حسب بیت کوین، لایت کوین توانسته است حدود ۸۷ درصد افزایش پیدا کند.

نکته جالب توجه این است که لایت کوین توانست قبل از آخرین افزایش قابل توجه بیت کوین، یک افزایش مناسب را داشته باشد. در واقع این ارز گاهی اوقات، به نوعی به عنوان یک پیام برای افزایش قیمت بیت کوین عمل می کند.

همچنین لایت کوین موفق شد در طول هفته گذشته افزایش حدود ۵ درصدی بر حسب دلار داشته است، در حالی که بر حسب بیت کوین افزایش چندانی را تجربه نکرده است.

بیسیک اتنشن توکن(BAT)

یکی دیگر از ارزهایی که عملکرد مناسبی داشته، بیسیک اتنشن توکن است. این ارز در حال حاضر و در طول ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳ درصد افزایش داشته است. با این حال در برابر بیت کوین در حدود ۲ درصد رشد کرده است.

بالاترین عملکرد در برابر بیت کوین برای این ارز طی چند روز گذشته بوده است و توانسته است در برابر بیت کوین ۱۰ درصد رشد داشته باشد. شایان ذکر است که این ارز بالاترین عملکرد نسبت به بیت کوین را در ژوئن سال ۲۰۱۷ داشته است. در حال حاضر تنها ۳۸ درصد کمتر از بالاترین قیمت خود قرار دارد.

در طی سه ماه گذشته قیمت BAT به مقدار ۳۰۰ درصد در برابر دلار و حدود ۲۰۰ درصد نسبت به بیت کوین افزایش یافته است.

تزوس(XTZ)

تزوس در طول سه ماه گذشته یک افزایش حدود ۲۵۰ درصدی را در برابر دلار داشته است. با این حال بیشترین افزایش قیمت در برابر بیت کوین را در ابتدای ماه آوریل تجربه کرده است.

تزوس نه تنها توانسته این دستاوردها را حفظ کند، بلکه همچنان این روند را ادامه می دهد. در هفته گذشته تزوس یک جهش ۳۷ درصدی را ثبت کرد. در حالی که در ابتدای همان روز یک افزایش ۶ درصدی داشت.

به نظر می رسد عملکرد تزوس برحسب بیت کوین نیز چشمگیر است. در طول نمودار سه ماهه این ارز در برابر بیت کوین یک افزایش ۱۱۸ درصدی مشاهده می شود.

بازار رمزنگاری ممکن است به سطح کف خود رسیده باشد

بنابراین آیا فصل آلت کوین ها رسیده است؟ تمام این دستاوردها هنوز به سال ۲۰۱۷ نرسیده است. با این حال شواهدی وجود دارد که سرمایه گذاران شروع به بازگشت به این فضا کرده اند و این یکی از شاخص های نشان دهنده سطح کف بازار است. اما اخبار ناخوشایندی که از آمریکا و چین می رسد ممکن است اثرات ناگهانی نامطلوبی را بر بازار داشته باشد.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر