صفحه اصلی / آموزش / تریدینگ / ۷ معامله کننده برتر ارز دیجیتال که می توانید در توییتر آنها را دنبال کنید

۷ معامله کننده برتر ارز دیجیتال که می توانید در توییتر آنها را دنبال کنید

Image result for 7-top-cryptocurrency-traders-to-follow-on-twitter

فرقی نمی کند مدت طولانی در فضای ارز دیجیتال بوده اید یا فقط شروع به جستجو در این فضا کرده اید، این مقاله برای همه جالب خواهد بود. این مقاله شامل معامله کنندگانی معروفی در فضای دیجیتال است که دنبال کردن آنها خالی از لطف نیست. مقاله ما ترکیبی از اسامی معتبر، ثابت شده و قابل اعتماد با نسل جدید معامله کننده گان است.

مراد محمودف با نام MustStopMurad@

Murad معامله گر مشهور ارز دیجیتال صندوق  Adaptive Capital است، صندوق ارزدیجیتالی که به طور فعال تجارت ارزهای دیجیتال را انجام می دهد. Murad یک نام مشهور در دنیای کریپتوی توییتر است که بیشتر به خاطر نمودارهای خود شناخته شده است. اما او همچنین غالباً در بحث های ارزدیجیتال حضور دارد و به طور مرتب اطلاعات خبری ارزشمندی را به همراه می آورد.

PaTo با نام  moonshilla@

PaTo سابقاً با نام crypToBanger شناخته می شد و مدتی در توئیتر کریپتو معامله گر بدنامی بود. او بیشتر به نمودارهای کلان دقیق و جذاب طولانی مدت مشهور است که اغلب با گرافیک های پر زرق و برق و سبک امضای نوشتارش (sigNatuRe WriTing) همراه است. اما فریب ظاهر نمایشی او را نخورید، PaTo واقعاً معاملات خود را می شناسد و اغلب فرصت های فوق العاده خرید و فرصت های طلایی شرکت هایی سرمایه را نشان می دهد.

YoungTilopa

YoungTilopa ممکن است برای بسیاری از معامله گران نام بسیار جدید باشد. خوشبختانه، تعداد فالوئر ها چیز زیادی در مورد مهارت های معاملاتی شما نمی گویند و YoungTilopa اثبات زنده این موضوع است. Tilopa نمودارهایی بسیار تمیزی دارد و اغلب آنها را با تحلیل لیست سفارشات بسیار جالبی همراه می کند. قطعا کسی است که باید نگاهش کرد و شخص جالبی برای فالو کردن است.

FlibFlib

FilbFilb احتمالا پربازده ترین معامله گر این گروه باشد. نه تنها مرتب توئیت می کند بلکه حتی کانال فعال تلگرامی دارد که بیشتر در مورد معاملات و ایده های خود توضیح می دهد. همچنین به عنوان جایزه، filbfilb گزارش هفتگی و خبرنامه ای را به صورت رایگان منتشر می کند. نمودارهای او راهی عالی است که کمک می کند بفهمید در بازار چه اتفاقی می افتد.

NebraskanGooner

NebraskanGooner یک کارآفرین ارزدیجیتال و معامله گر و اسکالپر (کسی که ارز را با قیمت پایین می خرد و با قیمت بالاتر از قیمت اولیه می فروشد) کوتاه مدت بسیار ماهر است. او که در هیئت مشاوره تجارت گلس نود ( Glassnode) قرار دارد، اغلب نمودارهای زنجیره ای بسیار جالب را با فالوئر خود به اشتراک می گذارد. با ۳۲ هزار فالوئر، او در حال حاضر نامی برای خود دست و پا کرده اما قطعاً سزاوار بیش از اینها است.

CryptoCred

بدون نام بردن از CryptoCred نمی توانیم این لیست را تهیه کنیم. چه در معامله ارز های دیجیتال یک مبتدی باشید چه با تجربه، CryptoCred مطالب زیادی برای شما دارد. با وجود چندین راهنما در قالب ویدئو های ارزشمند برای معامله کردن، او احتمالاً مرجعی برای هر معامله کننده ارز دیجیتال است که می خواهد چیز جدیدی یاد بگیرد. جدای از این، او نمودارهای بسیار جالبی را توییت می کند که به شما کمک می کند تا عملکرد قیمت فعلی را درک کنید.

D4rkEnergY

D4rkEnergY یکی دیگر از معامله گران خبره ارز دیجیتال است که در Tradingview نامی برای خود دست و پا کرده است، جایی که نمودار عالی او نامش را در بین معامله گران برتر همه دوران قرار می دهد. تایم لاین توییتر او پر از نمودارهای جالب و تنظیمات عالی برای معامله است. D4rkEnergY در حال حاضر رهبر یک گروه بازرگانی بسیار پر سود سیگنال دهی ارز به نام Aedge است. تمام سیگنالهای معاملات وی کاملا مستند هستند و دیدن آنها برای عموم در دسترس است.

 

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

خط روند چیست و چه کاربردی در پیش بینی قیمت بیت کوین دارد؟

توسط ایمان کیمیایی در بازارهای مالی، خطوط روند خط های موربی هستند که روی نمودار ترسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر