صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / با پیش رو داشتن هاوینگ ، بیتمین از آمدن دستگاه جدید Antminer s19 خبر داد

با پیش رو داشتن هاوینگ ، بیتمین از آمدن دستگاه جدید Antminer s19 خبر داد

Image result for ahead-of-bitcoin-halving-bitmain-announces-upcoming-antiminer-s19

بیتمین شرکت پیشرو در زمینه تولید دستگاه های استخراج دومدل جدید Antminer S19 و Antminer S19 Pro را معرفی کرده است  .
مطابق با بیانیه مطبوعاتی که در تاریخ ۲۷ فوریه منتشر شد ، Antminer S19 با هش ریت ۹۵ تراهش در ثانیه (TH / s) ومدل pro آن ۹۰ تراهش را ارائه می دهد. با این حال ، وب سایت بیتمین ادعا می کند که مدل Pro می تواند ۱۱۰ TH در ثانیه ارائه دهد.

هر دو دستگاه دارای راندمان انرژی ۳۴٫۵ ژول در تراهش هستند. هیچ تاریخ انتشار یا اطلاعات مربوط به قیمت هر یک از این دو مدل اعلام نشده است.
سری S19 جایگزین Antminer S17 67 TH / s و T17 55 TH / s پرچمداران حال حاضر بیتمین خواهد شد. وزن S19 های جدید به ترتیب ۳٫۵ و ۴٫۵ کیلوگرم سنگین تر از نسل قبلی خود خواهد بود و وزن آن ۱۵٫۵ و ۱۶٫۵ کیلوگرم است. قیمت S17 و T17 در حال حاضر به ترتیب ۱،۵۶۷ دلار و ۹۳۹ دلار است.

بخش خبری بیتمین اعلام کرد ما در تلاش برای کم کردن کاهش فشار هاوینگ هستیم ، متن خبر: “همراه با کاهش پاداش بلاک ها، سری Antminer 19 می آید تا از استخراج کننده ها در آینده محافظت کند.”

استخراج کننده های بیتمین مسئولیت توسعه و بروزرسانی شرکت Riot را نیز به عهده دارد

در تاریخ ۲۰ فوریه ، بورس Nasdaq نام Riot Blockchain را در لیست شرکت های استخراج ارزدیجیتال قرار داد و از آغاز عملیاتی شدن راه ندازی ۴،۰۰۰ دستگاه Antminer S17s خبر داد.
Riot در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ دستگاه های Antminer را خریداری کرد که تعداد ۳،۰۰۰ عدد از آن در ژانویه در تاسیسات شهر اوکلاهما مستقر شدند. این تاسیسات اکنون به طور کامل عملیاتی شده است . قدرت پردازش این مجموعه ۲۴۰ پتاهش در ثانیه است و ۱۲ مگاوات برق مصرف می کند.

رقابت بین Bitmain و MicroBT داغ تر می شود

پس از سالها تسلط استخراج کننده های بیتمین Bitmain بر نرخ هش دنیا ، این شرکت با افزایش رقابت از رقیبی با نام میکرو بی تی MicroBT روبرو می شود.
میکرو بی تی تقریباً در سال ۲۰۱۹ تعداد ۶۰۰۰۰۰ واحد از پرچمدار خود M20 با ۶۰ تراهش را فروخت که فروش بهتری از S17 بیتمین در سال گذشته است. میکرو بی تی در نظر دارد مدل آینده خود M30 را با توانایی ۸۸ تراهش بر ثانیه راه اندازی کند ، و این نشانگر رقابت شدید بین دو شرکت در طول سال ۲۰۲۰ است.

منبع سایت کوین تلگراف 

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

تولیدکنندگان تجهیزات استخراج بدلیل افت قیمت و هاوینگ بیتکوین مجبور به کاهش قیمت تجهیزات شدند

تجهیزات استخراج با تخفیف به فروش می رسند سقوط ماه گذشته قیمت ارزهای دیجیتال ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر