صفحه اصلی / تحلیل بازار / آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار


با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی نسبت به رویداد هاوینگ دارند . این دسته از تحلیلگران تحقیق خود را بر روی مقدار سرمایه خارج شده از بازار در روزهای نزولی بازار متمرکز کرده اند و  انتظار این دسته از سرمایه گذاران را از روند بازار مورد بررسی قرار داده اند .
بسیاری از این سرمایه گذاران در انتظار قیمتی مناسب برای ورود به بازار و خرید بیتکوین هستند و نگرانی هایی درباره عدم افزایش قیمت در این مدت محدود باقی مانده قبل از هاوینگ دارند. برای رفع این نگرانی ها عده ای تصمیم بر این دارند برای همراه ماندن با ارزهای دیجیتال و ادامه سرمایه گذاری های سودآور به سراغ ارزهای که رفتاری همگام با بیتکوین ندارند و از هاردفورک های بیتکوین نیستند بروند در این میان می شود از تزوس ، اتریوم کلاسیک و دیجی بایت به عنوان ارزهایی که مدنظر سرمایه گذاران هست نام برد .
به همین دلیل نظر تحلیلگران در رابطه با قیمت این ارز ها مثبت بوده و با توجه به افت  هش ریت بیتکوین که اخیرا رخ داده موضوع پیش رو این خواهد بود که آیا قیمت بیتکوین توان باقی ماندن در این سطح با توجه با افت را خواهد داشت یا نزول دیگری در راه است.
با جمع بندی همه این موارد این دسته از تحلیلگران اعلام کرده اند اگر قیمت بیتکوین تا قبل از هاوینگ به ۱۰۰۰۰ دلار نرسد این احتمال وجود دارد که قیمت ارزهای اعلام شده رشد قابل توجهی خواهد داشت بطور مثال دیجی بایت به قیمت ۲ سنت خواهد رسید اگر این رشد اخیر برای این ارز پیش نیامده بود ٬ رسیدن به این عدد مانند رویایی دور از دسترس بود.
لطفا مد نظر داشته باشید این تحلیل ترجمه و جمع بتدی از چند تحلیلگر مختلف است و سایت پرشین ماین هیچ مسئولیتی در صورت ضرر و زیان نخواهد داشت.

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت بیتکوین کش و دیجی بایت : دیجی بایت تنها ستاره در یک بازار کسل کننده

با وجود پیشرفت های تکنولوژیکی ، اکثر آلتکوین ها نتوانسته اند سطح قیمت قبلی خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر