صفحه اصلی / تحلیل بازار / توکن های راه اندازی شده در پلتفرم بایننس به طور میانگین ۲۷۰ درصد رشد دارند

توکن های راه اندازی شده در پلتفرم بایننس به طور میانگین ۲۷۰ درصد رشد دارند

پلتفرم Binance Launchpad در سال جاری میانگین رکورد افزایش ۲۷۰ درصدی را برای ارائه اولیه سه ارز به ثبت رساند. با چنین بازدهی جای تعجب نیست که تقاضا برای ارز این صرافی در حال افزایش باشد. سایر صرافی ها نیز این مدل جدید را کپی برداری کرده اند.

میانگین رشد ۲۷۱ درصدی برای توکن های Binance Launchpad

پروژه های راه اندازی شده از طریق Binance Launchpad به طور متوسط بر حسب دلار ۲۷۱ درصد رشد داشته اند.

تا کنون این پلتفرم سه پروژه را با نام فچ اَل، بیت تورنت و کلر نتورک راه اندازی کرده است. همانطور که در جدول بالا دیده می شود، قیمت هر یک از توکن ها در زمان لیست شدن در بایننس به سرعت افزایش یافته است.

در طی ارائه اولیه BTT در صرافی، این توکن با قیمت ۰٫۰۰۰۱۲ دلار ارزش گذاری شد. قیمت این ارز به سرعت و به محض لیست شدن، در حدود ۳۳۰ درصد افزایش یافت. از آن زمان قیمت این توکن افزایش یافته و در حال حاضر در مقایسه با قیمت دلاری آن در زمان ارائه اولیه در صرافی(IEO)، در حدود ۴۸۰ درصد رشد کرده است. ارزش این توکن در برابر بایننس کوین نیز رشد داشته است. قیمت این ارز در برابر بایننس کوین ۱۵۴ درصد رشد کرده است.

توکن فچ اَل(FET) در زمان ارائه با قیمت ۰٫۰۸۶۷ دلار قیمت گذاری شد. پس از فهرست شدن، این ارز ۳۶۷ درصد افزایش یافت. در حال حاضر FET بر حسب دلار ۱۱۹ درصد و بر حسب بایننس کوین ۳۶ درصد نسبت به قیمت اولیه خود رشد داشته است.

توکن کلر نتورک(CELR) در طی IEO خود ۰٫۰۰۶۷ دلار قیمت گذاری شد. پس از لیست شدن در بایننس قیمت آن به ۰٫۰۳ دلار رسید. یعنی یک افزایش حدود ۳۵۰ درصدی. در حال حاضر قیمت CLER بر حسب دلار ۲۱۳ درصد نسبت به زمان IEO رشد داشته است. قیمت این توکن در برابر بایننس کوین نیز ۱۹۷ درصد رشد کرده است.

به طور متوسط این توکن ها در زمان لیست شدن ۳۵۰ درصد رشد کرده اند. تداوم عملکرد مناسب آنها نیز قابل توجه و مشهود است. در واقع این توکن ها توانسته اند بر حسب دلار در بلند مدت ۲۷۱ درصد رشد داشته باشند.

احتمالا تقاضا افزایش می یابد

با وجود این که بدون شک این روند برای خود پروژه ها موفقیت آمیز بوده است، Binance Launchpad با مسائل فنی زیادی، با توجه به افزایش تقاضای خرید مواجه شد.

در واقع به نظر می رسد مردم احتمالا، با توجه به دلایل و بازگشتی که در بالا ذکر شد، بیشتر و بیشتر علاقمند به مشارکت هستند.

بلافاصله پس از فروش آخرین توکن که مربوط به توکن CELR بود، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس گفت که این بالاترین تقاضای خریدی بوده است که تا به حال دیده ام.

با این حال از بین ۳۹۰۰۳ نفر تنها ۳۱۲۹ نفر موفق به خرید توکن CELR شدند. این نشان می دهد که کمتر از ۱۰ درصد از تمام کسانی که قصد خرید داشته اند، موفق به این کار شده اند. در طول ارائه توکن قبلی نیز روند به همین ترتیب بود.

دسترسی ویژه برای دارندگان بایننس کوین

پس از این رخداد، بایننس یک راه حل ارائه داده است. بایننس تصمیم گرفت به جای مدیریت سفارشات بر اساس اولویت و مواجهه با مسائل فنی، فروش ها را بر اساس غالب قرعه کشی انجام دهد.

همانطور که قبلا در سایت کوین سرا گزارش شد، پلتفرم  Launchpad میانگین موجودی روزانه بایننس کوین کاربرانی را که مایل به شرکت در فروش هستند را در نظر می‌گیرد و به آنها بلیط شرکت در فروش را می دهد. این بلیط ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند. به صاحبان این بلیط ها اجازه داده می شود تا مقدار مشخصی از توکن ها را خریداری کنند.

تکثیر مدل IEO در سایر صرافی ها

دیگر صرافی ها به سرعت نسبت به این پتانسیل واکنش نشان دادند.

صرافی کیوکوین اعلام کرد که در پلتفرم به اصطلاح Spotlight خود اولین میزبانی از IEO را در ۳ آوریل انجام خواهد داد. مدل پیشنهادی آنها کم و بیش مشابه با مدل پلتفرم LAUNCHPAD بایننس، پیش از تغییر مدل خود به قرعه کشی است.

صرافی معروف و شناخته شده هیوبی گلوبال، یکی دیگر از صرافی های رمزنگاری است و دارای پلتفرمی به نام هیوبی پرایم است. با این حال رویکرد آنها کاملا با بایننس و کیوکوین متفاوت است.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر