صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!

بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!

Image result for binance-offers-lifetime-vip-membership-to-kyc-leak-victims

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد به تمام کاربران خود که اخیرا تحت تاثیر لو رفتن اطلاعات تایید هویت قرار گرفته اند، اشتراک VIP مادام العمر اعطا خواهد کرد.

طبق گزارش بلاک رسمی بایننس، این صرافی در حال برقراری تماس با تمام قربانیان است تا دستورالعمل های محافظت از حریم خصوصی را به آنها ارائه دهد و همینطور غرامت پرداخت کند و اکیدا توصیه می‌کند که کاربران مورد نظر مدارک تایید هویت جدید ارائه دهند. این پست هم چنین بیان کرده است:

ما با ارائه اشتراک VIP مادام العمر در حال جبران خسارت های وارده بر کاربران هستیم. این اشتراک شامل کارمزد معاملات ترجیحی، پشتیبانی و سایر خدمات بیشتر می‌باشد.

هکرها، مشتریان شما را می‌شناسند

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، بایننس اذعان داشته است که بررسی های آنها در خصوص لو رفتن اطلاعات تایید هویت کاربران که در اوایل ماه آگوست رخ داده است هم چنان در حال پیگیری است. گزارش ها حاکی از آن است که تیم بازرسی و امنیت این صرافی درصدد تشخیص منبع تصاویر منتشر شده تایید هویت مشتریان توسط هکر ناشناس می‌باشد.

بایننس با اعلام این نفوذ و درز اطلاعات در تاریخ ۷ آگوست بیان کرد که یک هکر ناشناس این پلتفرم را تهدید کرد و در ازای عدم انتشار بیش از ۱۰ هزار تصویر اطلاعات تایید هویت مشتریان بایننس خواستار ۳۰۰ بیت کوین شد.

صرافی های ارز دیجیتال اغلب از کاربران درخواست ارائه تصویر از خودشان به همراه اطلاعات اعتباری می‌کنند تا بتوانند هویت کاربران را بررسی کنند.

بایننس هم چنین اعلام کرد که بعضی از تصاویر لو رفته مشابه با تصاویری است که توسط فروشنده شخص ثالث پردازش می‌شود. بایننس با این فروشنده از اوایل دسامبر ۲۰۱۸ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ چندین بار در تماس بوده است.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر