صفحه اصلی / تحلیل بازار / بررسی روند بازار؛ نزدیک شدن بیت کوین و آلت کوین ها به موانع قابل عبور

بررسی روند بازار؛ نزدیک شدن بیت کوین و آلت کوین ها به موانع قابل عبور

پس از این که بیت کوین به قیمت قبل خود افت کرد، یک افزایش قیمت به بالاتر از ۳۸۰۰ دلار را آغاز کرده است. چند علامت مثبت در روند نمودار دیده می شود. اما بیت کوین باید از سطوح مقاومت ۳۸۸۰ دلار و ۳۹۰۰ دلار برای به دست آوردن یک روند صعودی در کوتاه مدت عبور کند. اتریوم نیز به همین ترتیب سطح حمایت ۱۳۵ دلار را حفظ کرده و باید سطوح مقاومت ۱۳۸ دلار و ۱۴۰ دلار  را بشکند. از سوی دیگر ریپل بیش از ۲ درصد رشد کرد و توانست از سطوح مقاومت ۰٫۳۱۵ دلار و ۰٫۳۱۸ دلار عبور کند.

قیمت بیت کوین

حرکت های مثبت در قیمت بیت کوین عبور از سطوح ۳۷۸۰ دلار و ۳۸۰۰ دلار بود. بیت کوین در حال حاضر با یک زاویه صعودی کم در حال جلو رفتن است. اما برای ثبت یک روند صعودی مناسب باید از سطح مقاومت ۳۸۸۰ دلار عبور کند. سطح مقاومت کلیدی بعدی در ۳۹۰۰ دلار قرار گرفته است.

از سوی دیگر در صورتی که موج خرید موفق به عبور از سطوح مقاومت نشود، قیمت می تواند تا سطح حمایت ۳۸۰۰ دلار کاهش یابد. سطح حمایت کلیدی بعدی در ۳۷۵۰ دلار قرار دارد که در صورت سقوط تا این سطح، قیمت ممکن است تا سطح ۳۶۸۰ دلار کاهش یابد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم پس از سقوط تا نزدیک سطح ۱۳۰ دلار دوباره رشد کرد. قیمت اتریوم در حال حاضر بالاتر از سطح ۱۳۵ دلار قرار دارد و به نظر می رسد که می تواند به زودی از سطح مقاومت ۱۳۸ دلار و ۱۴۰ دلار عبور کند.

اگر موج خرید بتواند از سطح ۱۴۰ دلار عبور کند، می تواند تا سطح ۱۴۵ دلار افزایش یابد. در صورت نزولی شدن و عبور قیمت اتریوم از سطح حمایت ۱۳۵ دلار، ممکن است قیمت به سطح ۱۳۲ دلار برسد.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

قیمت بیت کوین کش تلاش می کند که سطح بالاتر از ۱۳۰ دلار را حفظ کند. در صورت نزولی شدن قیمت و عبور از سطح ۱۳۰ دلار، ممکن است قیمت تا ۱۲۵ دلار کاهش یابد. در مقابل سطح مقاومت اصلی در ۱۳۵ دلار قرار دارد.

اییاس سطح حمایت ۳٫۵ دلار را تکرار کرد و در حال حاضر در این محدوده قیمتی مبادله می شود. در صورت صعود، سطح مقاومت اولیه در ۳٫۶ دلار قرار گرفته. سطح حمایت کلیدی برای این ارز ۳٫۵ دلار و سپس ۳٫۴۲ دلار است.

قیمت ریپل بالاتر از سطح حمایت قوی ۰٫۳۱ دلار است و اخیرا توانست که به قیمت ۰٫۳۲ دلار دست یابد. سطح مقاومت بعدی برای این ارز در ۰٫۳۲۲ دلار قرار دارد.

سایر آلت کوین ها

در چند ساعت گذشته تعدادی از آلت کوین ها روند صعودی مناسبی داشتند. از جمله: ای بی بی سی کوین(ABBC)،هوبی توکن(HT)، استیم(STEEM)، بایننس کوین(BNB)، آیکان(ICX) و تتا(THETA).

قیمت فعلی بیت کوین یک روند صعودی بسیار اندکی دارد. اما بالاتر از سطح حمایت ۳۸۰۰ دلار قرار گرفته است. در صورت صعود قیمت به بالاتر از ۳۹۰۰ دلار می توان یک روند صعودی مناسب را برای بیت کوین و سایر آلت کوین ها شاهد بود.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر