صفحه اصلی / اخبار / سقوط آزاد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در کمتر از ۳۰ دقیقه/ ۱۴ میلیارد دلار سرمایه خارج شد !

سقوط آزاد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در کمتر از ۳۰ دقیقه/ ۱۴ میلیارد دلار سرمایه خارج شد !

امروز ۲۴ فوریه (۵ اسفند)، بیت کوین و بیشتر ارزهای دیجیتال بازار، برخلاف انتظار تحلیلگران، در کمتر از ۳۰ دقیقه سقوطی ناگهانی و شدید را تجربه کردند.

در حالی که بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال روز گذشته با بیش از ۵ درصد رشد از مرز ۴,۰۰۰ دلار گذشته بود و بیشتر تحلیلگران ادامه روند صعودی را پیش‌بینی می‌کردند، در کمتر از چند دقیقه با ۳۰۰ دلار کاهش ارزش به سطوح ۳,۸۰۰ دلار سقوط کرد.

بیت کوین و بیشتر ارزهای دیجیتال با رشدی چشم‌گیر در هفته جاری باعث امیدواری در سرمایه‌گذاران شده بودند. با تحلیل ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال، در این چند دقیقه بیش از ۱۴ میلیارد دلار سرمایه از بازار خارج شده است که طبیعی به نظر نمی‌رسد.

سقوط آزاد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در کمتر از 30 دقیقه/ 14 میلیارد دلار سرمایه خارج شد !

به شیب تند نمودارها توجه کنید !

اتریوم، ریپل، ایاس و دیگر ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین هم از این سقوط آزاد در امان نبودند. در زمان نگارش این گزارش، بیت کوین، اتریوم و ریپل به ترتیب حدود ۶، ۸ و ۷ درصد افت قیمت را تجربه کرده‌اند.

در میان ۲۰ ارز دیجیتال اول بازار، لایت کوین با حدود ۱۲ درصد کاهش قیمت روزانه، بیشترین میزان ریزش را به خود اختصاص داده است.

سقوط آزاد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در کمتر از 30 دقیقه/ 14 میلیارد دلار سرمایه خارج شد !

وضعیت ۱۰ ارز دیجیتال اول بازار – ۵ اسفند ۹۷

اخبار مثبت چند روز گذشته و رویدادهای چند روز آینده مانند رونق شبکه لایتنینگ، هارد فورک اتریوم،کیف پول سخت افزاری روی پرچمدار جدید سامسونگ، گلکسی اس ۱۰ این روزها جانی دوباره به بازار بخشیده بود. چنین سقوطی یکبار دیگر غیرقابل پیش‌بینی بودن بازار ارزهای دیجیتال را به رخ کشید.

فعلا دلیل اصلی این سقوط مشخص نیست اما برخی تحلیلگران عدم ناتوانی بیت کوین در عبور از ۴,۲۰۰ دلار را علت این سقوط شدید می‌دانند. از سوی دیگر اغلب تحلیلگران در توییتر معتقدند که چنین سقوطی قطعا دلیلی غیرطبیعی و پیش‌بینی نشده دارد.

منبع: سایت ارز دیجیتال

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

کمپانی بزرگ بیتمین مشکلات مربوط به دستگاه های Antminer S17 را تأیید می کند

  کمپانی دستگاه های استخراج چینی بیتمین اعتراف کرده است که در برخی از واحدهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر