صفحه اصلی / اخبار / رکورد جدید حجم معاملات آتی بیت کوین شکسته شد

رکورد جدید حجم معاملات آتی بیت کوین شکسته شد

طبق توییت منتشرشده از سوی بازار مشتقات پیشروی ایالات‌متحده آمریکا، گروه بورس بازرگانی و کالای شیکاگو (CME Group)، قراردادهای آتی بیت کوین این گروه، روز ۴ آوریل (۱۵ فروردین)، رکورد جدیدی را در حجم معاملات به ثبت رساند.

در این توییت آمده است که روز ۴ آوریل، قراردادهای آتی بیت کوین این گروه، به بالاترین میزان خود رسید و از مرز ۲۲۵۰۰ قرارداد (تقریباً ۱۱۲۷۰۰ بیت کوین) عبور کرد. رکورد قبلی در تاریخ ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) اتفاق افتاد که گفته می‌شود بیش از ۱۸۳۰۰ قرارداد (۶۴۳۰۰ بیت کوین) منعقد گردید.

رکورد جدید حجم معاملات آتی بیت کوین شکسته شد

حجم تجمعی قراردادهای آتی بیت کوین گروه بورس بازرگانی و کالای شیکاگو – ۴ آوریل (۱۵ فروردین) ۲۰۱۹

طبق صفحه‌ی سؤالات متداول گروه بورس بازرگانی و کالای شیکاگو، معاملات آتی بیت کوین این گروه، در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۷ دی) ۲۰۱۷ راه‌اندازی و روز بعد معاملات آن آغاز شد.

بیت کوین از روز سه شنبه تا چهارشنبه هفته‌ی گذشته، ۲۷ درصد رشد داشته و توماس لی (Thomas Lee) از بنیان‌گذاران Fundstrat Global Advisors، اظهار داشت که از آن جایی که بیت کوین اکنون، رکورد میانگین متحرک ۲۰۰ روز اخیر خود را شکسته، در بازار صعودی قرار گرفته است.

ماه گذشته، بنا بر اخبار منتشرشده، حجم معاملات Crypto Facilities، صرافی ارز دیجیتال بریتانیایی و ارائه‌دهنده‌ی قراردادهای آتی، پس از آن که صرافی کراکن (Kraken) آن را خریداری نمود، بیش از ۵۰۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش ماه مارس سایت خبرگزاری کوین تلگراف، CME Group، به وب‌سایت آمریکایی بیزینس اینسایدر (Business Insider) اعلام کرد که میزان محدود بیت کوین، برای قانون‌گذاران یک چالش محسوب می‌شود. همچنین در همان ماه، یکی از اعضای کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC)، اذعان داشت که قانون‌گذاران آمریکا، به طور فعال در حال تلاش برای تصویب چندین برنامه‌ی مرتبط با ارزهای دیجیتال، از جمله قراردادهای آتی بیت کوین از سوی پلتفرم معاملاتی نهادی بکت (Bakkt) هستند.

منبع سایت ارز دیجیتال

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

بنیان‌گذار اتریوم: بلاک چین بخش اعظم اقتصاد جهانی را در ۱۰ تا ۲۰ سال آینده شکل خواهد داد

توسط فاطمه ابراهیمی جوزف لوبین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم در کنفرانس SXSW که روز ۱۴ مارس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر