صفحه اصلی / تحلیل بازار / با وجود کاهش ارزهای برتر، بیت کوین همچنان شناور در بالاتر از سطح ۳۸۵۰ دلار

با وجود کاهش ارزهای برتر، بیت کوین همچنان شناور در بالاتر از سطح ۳۸۵۰ دلار

طبق داده های سایت کوین سرا، در حالی که بیست ارز برتر رمزنگاری شاهد کاهش های جزئی و متوسط هستند،قیمت بیت کوین همچنان در بالای سطح ۳۸۵۰ دلار شناور است.

بر اساس داده های این وب سایت و در زمان نگارش مقاله، بیت کوین نسبت به ۲۴ ساعت گذشته دارای ۰٫۲ درصد کاهش است و با قیمت ۳۸۶۷ دلار مبادله می شود. با نگاهی به نمودار هفتگی آن، قیمت فعلی بیت کوین نسبت به نرخ آغاز هفته ی آن در قیمت ۴۱۴۲ دلار، بیش از ۶ درصد کمتر شده است.

قیمت بیتکوین

اتریوم به عنوان بزرگترین آلت کوین از نظر ارزش بازار جایگاه خود را حفظ کرده است. ارزش بازار اتریوم در حال حاضر ۱۴ میلیارد دلار است. ریپل، دومین آلت کوین بزرگ بازار رمزنگاری دارای ارزش بازار ۱۳ میلیارد دلار است.

طبق اطلاعات سایت کوین سرا، قیمت اتریوم در طول ۲۴ ساعت گذشته ۰٫۴ درصد کاهش داشته است. پس از اینکه اتریوم امروز را با قیمت ۱۳۸ دلار آغاز کرد، اکنون با نرخ ۱۳۵ دلار مبادله می شود. بر اساس نمودار هفتگی اتریوم، ارزش آن نسبت به نرخ اول هفته اش که برابر با ۱۵۷ دلار بود، ۱۵ درصد کاهش داشته است.

قیمت اتریوم

در این هفته ارتقا شبکه های قسطنطنیه اتریوم و سنت پترزبورگ در شبکه اصلی و در بلاک شماره ۷۲۸۰۰۰۰ اجرا شد.

ریپل در ۲۴ ساعت گذشته ۰٫۶ درصد کاهش داشته است. و در حال حاضر حدود قیمت ۰٫۳۱۵ دلار معامله می شود. طبق نمودار هفتگی آن، این ارز تقریبا ۵ درصد نسبت به قیمت اول هفته ی خود به مقدار ۰٫۳۳۱ دلار، دارای کاهش بوده است.

قیمت ریپل

در این هفته، بخش تحقیقات بایننس یک تجزیه و تحلیل از ارز پایدار بین بانکی نوظهور جی.پی. مورگان منتشر ساخت. در این تحلیل استدلال شده که این ارز دیجیتال در حال حاضر “حداقل رقابت مستقیم” را با ریپل به ارمغان می آورد.

ارزش کلی بازار تمام ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱۳۰٫۱ میلیارد دلار است. این رقم حدود ۷٫۵ درصد کمتر از مقدار هفته ی گذشته ی آن یعنی ۱۴۰٫۶ میلیارد است.

ذخایر فدرال آمریکا در نظر دارد فروپاشی بازار بیت کوین امسال را به عنوان یکی از “خطرات برجسته” در آزمون های نظارتی استرس شامل کند.

در این هفته، سازمان بین دولتی نیروی اجرای اقدامات مالی، دستورالعمل های اولیه را برای ارزهای رمزنگاری منتشر ساخت.

دیروز، بلاک استریم، شرکت توسعه بلاک چین، یک نسخه جدید از نرم افزار مقیاس پذیری بیت کوین خود را در راستای اجرای شبکه لایتنینگ به نام c-lightning منتشر ساخت.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر