صفحه اصلی / تحلیل بازار / جهش ۱۶ درصدی قیمت بیت کوین در یک ساعت و افزایش قیمت ارزها به دنبال آن

جهش ۱۶ درصدی قیمت بیت کوین در یک ساعت و افزایش قیمت ارزها به دنبال آن

امروز صبح قیمت بیت کوین به طور ناگهانی و در یک ساعت در حدود ۱۶ درصد افزایش یافت و در بالاترین قیمت به ۴۸۸۲ دلار رسید. قیمتی که آخرین بار در نوامبر سال ۲۰۱۸ آن را تجربه کرده بود.

سایر ارزهای بالای جدول نیز به دنبال آن یک افزایش ۳ تا ۱۲ درصدی را تجربه کردند. علاوه بر این قیمت بیت کوین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود گذشت، که این یک حرکت بسیار مهم از نظر تجزیه و تحلیل فنی است.

در حال حاضر و در زمان نوشتن این مطلب قیمت بیت کوین در حدود ۱۳ درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. میزان افزایش آن در طول یک هفته نزدیک به ۲۰ درصد است.

بیت کوین فقط طی دو ماه متوالی رشد مناسبی داشته و در سه ماهه اول سال جاری بیش از ۱۰ درصد رشد کرده است. طبق گزارش اعلام شده از گروه تحقیقاتی نیویورکی دلفی دیجیتال  که در زمینه بازار سرمایه های دیجیتال متخصص هستند، از آنجا که دیگر فروشنده اضافی وجود ندارد، بیت کوین به قیمت کف خود رسیده است. در عین حال علائمی نیز وجود دارد که نشان می دهد، فصل آلت کوین ها در راه است.

با این حال برخی از کارشناسان معتقدند که این افزایش قیمت بیت کوین یک جهش کوتاه مدت و گذرا بوده و ناشی از هیجان ایجاد شده در بازار است

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر