صفحه اصلی / تحلیل بازار / اگر تاریخ تکرار شود قیمت بیت کوین به ۳۴۰ هزار دلار می رسد!

اگر تاریخ تکرار شود قیمت بیت کوین به ۳۴۰ هزار دلار می رسد!

به دنبال افزایش نوسان هفته گذشته، بیت کوین اکنون به پایان آخر هفته بدون نوسان نزدیک می‌شود و قیمت آن در محدوده ۳,۸۰۰ الی ۳,۷۰۰ دلار باقی مانده است.

اگرچه بازار نزولی باعث شده است نگرش سرمایه گذاران کریپتو به کف قیمت سمت و سو بگیرد، اما یکی از تحلیلگران خاطر نشان کرد که اگر تاریخ تکرار شود، بیت کوین در روند صعودی بعدی به قیمت ۳۰۰ هزار دلار نیز می‌رسد.

تحلیلگر: در بازار گاوی بعدی قیمت بیت کون ۱۰۰ هزار تا ۳۴۰ هزار دلار می شود

در حال حاضر قیمت این کوین با کاهش جزیی نسبت به روز گذشته به ۳,۷۶۷ دلار رسیده است. آخر هفته گذشته، بیت کوین شاهد نوسان بود و قیمت آن به ۴,۲۰۰ دلار رسید اما پس از آن با افزایش فشار فروش مواجه شود و قیمت بیت کوین به ۳,۸۰۰ دلار کاهش یافت.

اگرچه میزان نوسان قیمت بیت کوین به دلیل ادامه دار شدن بازار نزولی به طور چشمگیری کاهش یافته است، با این حال نوسانات قیمت این ارز دیجیتال در مقایسه با روند بلند مدت پیش رو بسیار جزیی است.

اسکارفیس (Scarface) یکی از معامله کنندگان یا تریدرهای مشهور ارز دیجیتال اخیرا در توییتر با در نظر گرفتن تکرار شدن تاریخ، در خصوص آینده بیت کوین صحبت کرد. وی گفت:

هر زمان که قیمت بیت کوین بیش از ۷۰ درصد سقوط کرد، روند صعودی بعدی ۵.۱ الی ۱۶.۸۹ برابر بیشتر از دفعه قبل بوده است. اگر این موضوع مجددا رخ دهد می‌توان گفت که قیمت بیت کوین به رکورد جدیدی بین ۱۰۲ هزار الی ۳۳۶ هزار دلار خواهد رسید.

البته تضمینی وجود ندارد که تاریخ تکرار شود و این ارز دیجیتال برای رسیدن به قیمت ۳۰۰ هزار دلار به تزریق سرمایه بسیار زیادی نیاز دارد تا ارزش بازار آن به ۷ تریلیون دلار برسد.

افزایش تعداد تراکنش ها و حجم معادلات می‌تواند نشانه های روند صعودی برای بیت کوین باشد

اگرچه افزایش قیمت بیت کوین به ۳۰۰ هزار دلار ممکن است بیشتر شبیه یک رویا باشد، با این حال یکی از تحلیلگران برجسته کریپتو خاطر نشان کرده است که افزایش تعداد تراکنش ها و حجم معادلات بیت کوین در صرافی ها می‌تواند نشانه مثبتی برای این ارز دیجیتال باشد. متی گرینسپن تحلیلگر ارشد بازار کریپتو در eToro طی مصاحبه با بلومبرگ گفت:

چیزی که اخیرا مشاهده کرده ام، افزایش تعداد تراکنش ها بر بستر بلاک چین بیت کوین و حجم معاملات در صرافی های کریپتو است که طی یک سال اخیر در بالاترین سطح خود می‌باشند. هرچند در بازار نزولی قرار گرفته ایم اما دلایل بسیاری برای خوش بینی به آینده وجود دارد.

تحلیلگران و معامله کنندگان هفته به هفته بیت کوین را با دقت زیر نظر دارند تا ببینند که نسبت به هفته قبل افزایش قیمتی به دست می‌آورد یا خیر.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر