صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / افت قیمت بیت کوین باعث تعطیلی مزارع استخراج ایالات متحده برای مدت نامشخص شد

افت قیمت بیت کوین باعث تعطیلی مزارع استخراج ایالات متحده برای مدت نامشخص شد

Digital Farms ، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال مستقر در کالیفرنیا ، به دلیل کاهش اخیر قیمت بیتکوین ، فعالیت خود را متوقف کرد.در تاریخ ۱۸ مارس ، شرکت سرمایه گذاری DPW، تغییراتی در تجارت خود بدلیل شیوع بیماری همه گیر COVID-19 که به شدت بر شرکت ها و بازارهای جهانی تأثیر گذاشته است ، ایجاد کرده و به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ، ارائه داده است. از جمله دیگر تعطیلی ها و پایین آمدن ها ، فعالیت استخراج را نیز تعطیل کرده است.

این شرکت نوشت: “عملیات استخراج مزارع خود را به مدت نامشخص به حالت تعلیق در آورده است ، در درجه اول به دلیل کاهش شدید قیمت بیت کوین این تصمیم گرفته شده است”.در ماه می گذشته ، DPW اعلام كرد كه Digital Farms ، شرکتی که سابقاً Super Crypto Mining نام داشته است با ۵۷۳۰۰ متر مربع در آمریكا و “دسترسی فوری به ۲۸ مگاوات برق و زیرساختهای لازم برای پشتیبانی از ۳۰۰ مگاوات”را در اختیار کرفته است ، تا فعالیت استخراج خود را آغاز كند.

Super Crypto Mining در ژانویه سال ۲۰۱۸ توسط DPW خریداری شد و بعد ها به نام Digital Farms نامگذاری شد. براساس گزارش سالانه DWP که در آوریل ۲۰۱۹ به SEC ارسال شد ، عملیات بهره برداری با وام ۵ میلیون دلار از دو سرمایه گذار اصلی و خرید هزار دستگاه استخراج Antminer S9 و استخراج بیتکوین ، لایتکوین و اتریوم تحت مالکیت جدید در فوریه ۲۰۱۸ آغاز شد.

براساس گزارش سال ۲۰۱۹ ، اولین درآمد سالانه این شرکت از مزارع استخراج ۱٫۶۷ میلیون دلار بوده است که بخش کوچکی از درآمد ۲۷ میلیون دلاری DPW است. این شرکت در نظر داشت تا با سرمایه گذاری دراستخراج ۱۰ ارز برتر و همچنین ارائه خدمات استخراج ابری فعالیت کند.DWP در مورد سناریوی خود تحت عنوان همه گیر کروناویروس ، در آخرین پرونده اظهار داشت: “به دلیل شرایط بی سابقه بازار و تأثیر COVID-19 بر عملکرد مالی شرکت ها ، که مشخص نیست تا کی ادامه دارد، این شرکت موقتاً فعالیت را برای سال ۲۰۲۰ در حال تعلیق قرار داده است. “قیمت بیتکوین از ماه فوریه از سطح بالای ۱۰،۰۰۰ دلار کاهش یافته است ، و این باعث می شود سود صنعت استخراج دیگرمناسب برای هزینه ها نباشد.

منبع کوین دسک

 

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر