صفحه اصلی / تحلیل بازار / قیمت بیت کوین تا چه مدت بر روی ۱۰,۰۰۰ دلار خواهد بود؟

قیمت بیت کوین تا چه مدت بر روی ۱۰,۰۰۰ دلار خواهد بود؟

Image result for bitcoin-remains-above-10000-how-long-could-this-level-hold

قیمت بیت کوین در بعضی از صرافی ها مجددا به کمتر از ۱۰ هزار دلار رسید اما هم چنان بالاتر از این سطح معامله می‌شود. قیمت این ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۳۰ درصد کاهش مواجه شده است. این موضوع در شرایط بسیار مهمی برای بیت کوین رخ داده است. طی چند روز آتی و در تاریخ ۲۳ سپتامبر، بکت قراردادهای آتی خود را عرضه خواهد کرد.

کاهش قیمت بیت کوین قبل از عرضه بکت

کل بازار ارز دیجیتال عملکرد منفی داشته است. ۹ کوین از ۱۰ ارز دیجیتال برتر با کاهش قیمت مواجه شده اند. طی هفته گذشته، آلتکوین ها عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند. در این بین، بهترین عملکرد متعلق به اتریوم، لایت کوین، EOS و استلار بوده است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط کوین مارکت کپ، تمام ارزهای دیجیتال ذکر شده به غیر از EOS کاهش قیمت داشتند. همانطور که گفته شد به غیر از EOS با افزایش قیمت ۲.۸۸ درصدی، بقیه کوین ها کاهش قیمت داشتند به طوری که اتریوم ۱.۰۸ درصد، XRP با ۱.۱۰ درصد، بیت کوین کش ۲.۲۱ درصد، لایت کوین ۲.۶۶ درصد، بایننس کوین ۱.۳۲ درصد، بیت کوین SV با ۱.۴۱ درصد و استلار نیز پس از افزایش قیمت ۴۰ درصد و در بعضی از صرافی ها ۱۲۰ درصد با ۴.۷۷ درصد کاهش قیمت، عملکرد ۱۰ ارز دیجیتال برتر را تشکیل داده اند.

قیمت بیت کوین در اکثر روزهای ماه اخیر بین ۹,۸۰۰ الی ۱۰,۵۰۰ دلار بوده است. دوره هایی نیز وجود داشته اند قیمت این ارز دیجیتال به ۹,۴۰۰ دلار یا حتی به بیش از ۱۱ هزار دلار هم رسیده است، اما به نظر می‌رسد که خریداران و فروشندگان با حضور سریع خود، قیمت را در سطح ذکر شده حفظ کردند.

قیمت بیت کوین از ماه ژوئن سال جاری و پس از افزایش چشمگیر از ۳,۲۰۰ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ به ۱۳,۷۵۰ دلار ماه ژوئن ۲۰۱۹، روندی مثلثی داشته و دائما شاهد افزایش و کاهش بوده است.

بسیاری از مشتاقان ارز دیجیتال معتقدند که بیت کوین می‌تواند در روزهای آینده روندی صعودی داشته باشد. شرکت بکت که توسط صرافی بین قاره ای (ICE)، شرکت مادر بازار سهام نیویورک (NYSE) ایجاد شده است از چند روز آتی شروع به ارائه قراردادهای آتی با پشتوانه بیت کوین واقعی خواهد کرد.

این امر به بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران سازمانی امکان خواهد داد تا سرمایه خود را در بازار ارزهای دیجیتال وارد کنند. بکت هم چنین به دنبال ارائه مشروعیت به کل اکوسیستم کریپتو و بیت کوین به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری می‌باشد.

بکت یکی از چندین پروژه جدیدی است که بر سرمایه گذاران سازمانی معطوف می‌باشد. چندین پروپوزال برای عرضه ETF بیت کوین وجود داشته است که نتوانستند در بازار موفق باشند. هرچند شرکت سرمایه گذاری فیدلیتی نیز بر روی پروژه کریپتوی خود کار می‌کند تا سازمان ها را وارد عرصه ارزهای دیجیتال کند.

اگر بیت کوین بتواند قیمت خود را در کانال ۱۰ هزار دلار حفظ کند، سرمایه گذاران سازمانی می‌توانند در روزهای آتی نقش محرک افزایش قیمت این ارز دیجیتال محبوب را ایفا کنند.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر