صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / قیمت بیت کوین به بالاترین مقدار خود در ۵ماه گذشته رسید

قیمت بیت کوین به بالاترین مقدار خود در ۵ماه گذشته رسید

قیمت بیت کوین امروز یک افزایش عالی را ثبت کرد و پس از ۵ ماه برای اولین بار به قیمت بیش از ۵۵۰۰ دلار جهش یافت.

ساعت ۴ به وقت جهانی، ارز برتر دنیای رمزنگاری که ارزش بازار آن بیش از نصف سایر ارزهای موجود در بازار است، در یک روند افزایشی و در کمتر از ۱۰ دقیقه قیمت آن به بالاتر از ۵۶۵۰ دلار رسید. این بالاترین قیمت بیت کوین از ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۸ تا کنون بوده است.

در حال حاضر قیمت بیت کوین تا اندازه ای کاهش یافته و در صرافی های رمزنگاری به طور متوسط با قیمت حدود ۵۵۷۰ دلار مبادله می شود.

همچنین با افزایش ۱٫۵ درصدی ارزش بازار در یک روز، میزان ارزش بازار بیت کوین به بالاترین مقدار خود در ماه نوامبر یعنی ۹۸٫۴ میلیارد دلار رسید. درصد سهم بیت کوین در بازار ارزهای رمزنگاری که به نام نرخ تسلط نیز شناخته می شود، در حال حاضر به ۵۳٫۲ درصد رسیده است.

اطلاعات نشان می دهد که حجم مبادلات این ارز رمزنگاری به بیش از ۱۶ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است. با این حال ممکن است این ارقام زیاد درست نباشند. همانطور که قبلا نیز گزارش شده بود بخش اعظم حجم مبادلات اعلام شده توسط صرافی ها جعلی است و تنها مبادلات ۱۰ صرافی درست است.

به گفته مساری حجم مبادلات این ۱۰ صرافی از جمله کوین بیس، کراکن، بایننس و غیره، در مجموع حجم مبادلاتی بیش از ۱۴٫۹۵ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته داشته اند.

به طور کلی بیت کوین یک حرکت بسیار قوی تری را نسبت به سایر ارزهای رمزنگاری داشته است. در واقع از ۱۰ ارز برتر بازار ۹ ارز رشد داشته اند که اغلب آنها بیش از ۲ درصد افزایش را تجربه کرده اند.

ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری با حدود ۶٫۴ درصد افزایش به حدود ۱۸۴٫۹ میلیارد دلار رسیده است که تقریبا ۷۸٫۲ درصد پایین تر از بیشترین مقدار آن در ۷ ژانویه ۲۰۱۸ است. در آن زمان ارزش کل بازار برابر ۸۳۵ میلیارد دلار بود.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

شرکت های استخراج ارزدیجیتال ایالات متحده برنامه دارند که بعد از هاوینگ هشریت خود را دو برابر کنند

  Riot بلاکچین از خرید تجهیزات بیشتر برای ادامه استخراج بعد از هاوینگ خبر داد.شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر