صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / ارائه دستگاه استخراج جدید بیت مین

ارائه دستگاه استخراج جدید بیت مین

به گفته بلومبرگ، بیت مین غول استخراج چین به دنبال راه اندازی یک عرضه اولیه عمومی (IPO) در آمریکا با هدف کسب سرمایه ای به مقدار ۳۰۰ الی ۵۰۰ میلیون دلار است.

بیت مین قصد راه اندازی IPO در آمریکا دارد

قیمت های بالا و جدید بیت کوین دوباره نگرش مثبت را به بازار برگرداند و شاخص ها نشان می دهند سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین مانند قبل از بازار نزولی ۲۰۱۸، سود آور است. پس از ظهور زمستان بازار رمزنگاری در سال ۲۰۱۸، بیت مین با چالش هایی مثل تحولات اداری خود، خاتمه به قرارداد کارکنانش و زیان های شدید مالی مواجه شد.

در حال حاضر با بهبود اوضاع فضای رمزنگاری، این سازنده چیپ چینی ظاهرا در حال جان بخشیدن به برنامه های خود از طریق توسعه چند میلیون دلاری تجارت خود در آمریکا است. با توجه به گفته بلومبرگ:

بزرگترین تولید کننده چیپ های استخراج ارز رمزنگاری جهان در حال احیای اهداف خود به منظور راه اندازی یک IPO است.

بیت مین در حال گفتگو با مشاوران خود راجع به آماده شدن برای یک رویداد فروش سهام در آمریکاست که احتمال دارد به همین زودی در نیمه دوم امسال اتفاق بیفتد. بیت مین قصد دارد در ماه آینده اسناد لازم را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ارائه دهد.

این خبر تنها سه ماه پس از انقضای IPO اولیه بیت مین با بورس اوراق بهادار هنگ کنگ در پی عدم موفقیت آن برای گذراندن یک مرحله دادرسی ۶ ماهه منتشر شد.

بیت مین امیدوار است مدل تجاری اش این بار نفوذ بهتری را در بازار غربی داشته باشد و طبق آنچه ادعا شده بتواند سرمایه ای بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ دلار جذب می کند که نسبت به هدف جمع آوری سرمایه آن برای عرضه اولیه(IPO)  HKEX به مقدار ۳ میلیارد دلار، یک ادعای بسیار متفاوت است.

دستگاه جدید استخراج بیت مین S9 SE

بیت مین با وجود گذراندن یک سال ویرانگر، همچنان یک قدرت پیشرو در صنعت سخت افزار رمزنگاری است.

در آوریل ۲۰۱۹، بیت مین نسل بعدی دستگاه های اَنت ماینر ۱۷ را به نام T17 و با نرخ هش ۴۰ ترا هش بر ثانیه عرضه داشت. سری ۱۷ اَنت ماینر شامل دو مدل انت ماینر S17 Pro و انت ماینر S17 است.

اخیرا، در تاریخ هجدهم ژوئن ۲۰۱۹، این شرکت عرضه دستگاه انت ماینر S9 SE را اعلام کرد. این دستگاه قادر به استخراج بیت کوین و ۱۸ ارز دیجیتال دیگر از جمله بیت کوین کش، بیت کوین اس.وی و بیت کوین اتم است. قیمت دستگاه استخراج S9 SE معادل ۳۵۱ دلار و دارای مشخصات ذیل است:

این شرکت می گوید که “به منظور اجتناب از احتکار و مطمئن شدن از اینکه خریداران فردی می توانند  این نوع دستگاه استخراج را خریداری کنند، ما برای هر کاربر حد مجاز خرید ده دستگاه را تعیین کرده ایم.”

همانطور که بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به رکورد قیمت جدیدی دست یافته است، سرمایه گذاران به احتمال زیاد با علاقه ی جدیدی به بخش استخراج ارز رمزنگاری می نگرند. با توجه به برنامه های IPO بیت مین در آمریکا، بلومبرگ گفت:

بیت مین قادر به جمع آوری سرمایه ای حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ میلیون دلار از فروش سهام در آمریکا است. هر چند طبق گفته مردم، این شرکت مبلغی دقیقی را برای هدف خود مشخص نکرده است.

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر