صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / بیت مین (Bitmain) دو دستگاه ماینینگ جدید با راندمان بالا عرضه کرد!

بیت مین (Bitmain) دو دستگاه ماینینگ جدید با راندمان بالا عرضه کرد!

Image result for bitmain-announces-two-new-asic-cryptocurrency-mining-rigs

بیت مین (Bitmain) تولیدکننده برتر اسیک طی پست بلاگ رسمی خود در تاریخ ۹ اکتبر دو دستگاه ماینینگ بیت کوین جدید از سری ۱۷ معرفی کرد.

بیت مین: هش ریت و بازده بیشتر

جی‌هان وو موسس بیت مین دستگاه های ماینینگ +S17 و +T17 را در نشست جهانی ماینینگ دیجیتال (WDMS) در فرانکفورت معرفی کرد. بیت مین مدعی شد که اسیک های جدید دارای بهبودهایی در زمینه هش ریت و کارایی می‌باشد. این پست بیان کرد که این سخت افزار می‌تواند ده ها تریلیون هش در ثانیه پردازش کند:

انت ماینر +S17 هش ریت ۷۳ تراهش در ثانیه ای دارد و با مصرف برق ۴۰ ژول در هر تراهش (J/TH) کار می‌کند. هش ریت و مصرف برق +T17 نیز به ترتیب ۶۴ تراهش در ثانیه و ۵۰ ژول در هر تراهش می‌باشد.

در این معرفی هم چنین به فناوری انتشار گرمای دو لوله ای موجود در دستگاه های جدید اشاره و بیان شد که “فضای بین ورودی و خروجی هوا تا ۵۰ درصد کاهش یافته است” این موضوع باعث بهبود انتشار گرما و کاهش صدای فن می‌باشد.

معرفی ماینرهای اسیک باعث تغییر عرصه ماینینگ ارزهای دیجیتال شده است که قبل از این، برای حل مسائل ریاضیاتی به کارت های گرافیک (GPU) متکی بوده است.

اسیک ها بر اساس الگوریتم های مخصوص ساخته می‌شوند و در زمینه ماینینگ ارزهای دیجیتال می‌توانند عملکرد بسیار بهتری نسبت به کارت های گرافیک داشته باشند، هرچند بعضی از ارزهای دیجیتال نیز در مقابل ماینینگ با استفاده از اسیک ها مقاوم می‌باشند.

شبکه جهانی برای ماینرها

در ماه سپتامبر، بیت مین پلتفرمی برای ارتباط یافتن ماینرهای سراسر جهان با مالکان فارم ها معرفی کرد. نقشه جهانی ماینینگ دیجیتال که عرضه آن در طی برگزاری WDMS برنامه ریزی شده بود، دارندگان سخت افزارهای ماینینگ را به فارم های ماینینگ متصل می‌کند.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر