صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / بنیانگذار بیتمین دادخواست دیگری برای بازیابی جایگاه مدیرعاملی خود آغاز کرد

بنیانگذار بیتمین دادخواست دیگری برای بازیابی جایگاه مدیرعاملی خود آغاز کرد

Image result for bitmain-co-founder-launches-another-lawsuit-to-regain-ceo-role

میکری کتوان ژان، بنیانگذار تولید کننده برجسته دستگاه های استخراج بیتمین با تلاش برای به دست آوردن جایگاه خود به عنوان مدیرعامل شرکت ، دادخواست دیگری را در دادگاه آغاز کرد.مطابق دادخواست ارائه شده در استان فوژان ، ژان دادخواستی علیه شرکت های در زیرمجموعه بیتمین یعنی ، فن آوری هوش فوجیان ژانوا و فن آوری تکنولوژی پکن  آغاز کرده است.

اولین جلسه رسیدگی به پرونده در ۱۱ فوریه تعیین شده بود . شرکت فن آوری هوش فوجیان ژانوا هنوز ژان را به عنوان نماینده قانونی خود ذکر کرده و یکی از چهار مهره اصلی موجود در لیست این شرکت است که در پرونده IPO هونگ کنگ ۲۰۱۸ کمک های مادی فراوانی به نتایج مالی بیتمین ارائه کرده است.به گفته Cointelegraph در ژانویه ، ژان در تلاش برای بدست آوردن کنترل رای خود در این شرکت ، اقدام به تشکیل دادگاه در برابر ذینفعان شرکت بیتمین کرده است.

کودتای سهامداران Bitmain

منشا درگیری ژان با سهامداران بیتمین در اکتبر ۲۰۱۹ به وجود آمد ، زمانی که بنیانگذار شرکت ، جیهان وو ، در یک ایمیل اعلام کرد ژان از شرکت خارج شده است. در این ایمیل آمده است: “بنیانگذار ، رئیس ، نماینده قانونی و مدیر اجرایی ، جیهان وو تصمیم گرفته است كه تمام اختیارات كتوان ژان را فوراً لغو كند.”

در آن زمان ، ژان گفت که شرکت را ترک نکرده و در حقیقت ازعنوان نماینده حقوقی بیتمین بدون رضایت حذف شده است. ژان به کسانی که وی را از اختیارات خود در شرکت محروم کرده اند هشدار داد:

وی گفت: “من با سلاح های قانونی برای جایگاهم تا آخر مبارزه خواهم کرد. من اجازه نخواهم داد کسانی که می خواهند علیه بیتمین توطئه کنند ، موفق شوند. اگر کسی خواستار جنگ است ، با آنها خواهم جنگید. ”
وو همچنین به کارکنان شرکت هشدار داد که اگر در جلساتی که توسط ژان برگزار می شود شرکت کنند ، ممکن است از شرکت اخراج شوند.

منبع کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

دیجی بایت به صرافی بایننس اضافه شد

پایان نزاع میان تیم دیجی بایت و بایننس و لیست شدن در صرافی بایننس ‌‌، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر