صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / بیتمین برای ادامه استخراج اتر با Antminer E3 بروزرسانی جدید معرفی کرد

بیتمین برای ادامه استخراج اتر با Antminer E3 بروزرسانی جدید معرفی کرد

در حالی که گفته می شود برخی از استخراج کننده ها به دلیل زیان آور بودن دستگاه های خود را خاموش کرده اند ، بیتمین غول تجهیزات استخراج چینی نه تنها محصولات جدید خود را به فروش می رساند بلکه برخی از دستگاه های قدیمی پرچم دار خود را نیز بهبود می بخشد.Antminer E3 ، یک ایسیک محبوب که تا سال آوریل ۲۰۲۰ احتمال منسوخ شدن آن می رفت ، استخراج اتریوم را حداقل تا اکتبر ۲۰۲۰ ادامه خواهد داد.

بیتمین پیش از این تأیید کرده بود که Antminer E3 دیگر اتریوم استخراج نخواهد کرد

طبق پستی که در وبلاگ در تاریخ ۳۰ مارس منتشر شد، طول عمر Antminer E3 با سیستم عامل مخصوص طراحی شده توسط بیتمین طولانی تر می شود. طبق این اطلاعیه ، سیستم عامل جدید ارائه شده است تا ماینر ها بتوانند استفاده از Antminer E3 را “حتی پس از مارس ۲۰۲۰ ادامه دهند.”به طور خاص ، هدف سیستم عامل جدید Antminer E3 رفع مشکلی در فایل گراف های مارپیچی (DAG)، بوده است ، که برای اولین بار توسط استخرآلتکوین های ۲Miners در فوریه سال ۲۰۲۰ گزارش شده است. طبق گفته ۲Miners ، رشد DAG دلیل اصلی برای محدود کردن توانایی Antminer E3s برای استخراج اتر و اتریوم کلاسیک به دلیل ظرفیت حافظه محدود بوده است. .در حالی که بیتمین متعاقبا مشکل رشد DAG را تأیید کرد و اظهار داشت که میزان حافظه دو برابر آن در حال رسیدن به حد ۴ گیگابایت است ، ۲Miners محاسبه کرد که Antminer E3 استخراج اتر را تقریباً تا ۸ آوریل ۲۰۲۰ می تو اند ادامه دهد.

سیستم عامل جدید بیتمین مستقیماً به مسئله رشد DAG پرداخته است

به هر شکل ، طول عمر Antminer E3 با سیستم عامل جدید که مستقیماً مسئله DAG را برطرف می کند ، تمدید شده است. طبق گفته بیتمین ، سیستم عامل جدید باعث توسعه فضای استفاده از حافظه DDR خواهد شد ، زیرا فضای بیشتری برای پردازش پرونده های DAG لازم است فراهم شده است.طبق پست وبلاگ که می گوید با آپدیت جدید سیستم عامل ، ارتفاع تقریبی بلوک نهایی Antminer E3 باید ۱۱۴۰۰،۰۰۰ باشد. در حالی که بیتمین اطمینان داده است که دستگاه استخراج E3 پس از آوریل ۲۰۲۰ به فعالیت خود ادامه خواهد داد ، طبق محاسبات محققان ، این دستگاه تا اکتبر ۲۰۲۰ می تواند به استخراج ادامه دهد.

Antminer E3 توسط بیتمین در آوریل سال ۲۰۱۸ منتشر شد و به عنوان “قدرتمندترین و کارآمدترین ایسیک در روی الگوریتم Ethash به دنیا” معرفی شد. طبق گزارش کوین تلگراف ، Ethash الگوریتم هش گذاری اثبات کار (PoW) است که توسط اتریوم و دیگر آلتکوین ها مانند اتریوم کلاسیک و برخی دیگراستفاده می شود. در همین حال ، شبکه اتریوم آماده است که به تدریج از اثبات کار به اثبات سهام منتقل شود.

منبع کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

اندازه بلاک بیت کوین بیشترین مقدار تا به امروز خود را شاهد بود ، و هش ریت همچنان در حال افزایش است

متوسط اندازه بلاک شبکه بیتکوین در تاریخ ۲ ماه می ۱.۳۴۱ مگابایت ثبت شده است …

2 دیدگاه‌ها

  1. سلام
    من درمورد اسخراج ارزهای مجازی به اطلاعات بیشتر وکمی راهنمایی نیاز دارم .
    لطفا راه ارتباط باکارشناساتون رو اعلام بفرمایید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر