صفحه اصلی / تحلیل بازار / شاخص های کلیدی نشان از کاهش قدرت بیت کوین دارند

شاخص های کلیدی نشان از کاهش قدرت بیت کوین دارند

Image result for bloomberg-key-indicators-show-bitcoin-price-could-be-losing-steam

طبق گزارش جدید بلومبرگ، شاخص های کلیدی قیمت نشان می دهند روند بیت کوین ممکن است حرکت نزولی داشته باشد.

این گزارش بیان می کند:

معیارهای فنی نشان می دهند تقاضا برای خرید بلند مدت بیت کوین در حال از بین رفتن است و به این ترتیب فشار خرید می تواند افزایش یابد. بلومبرگ بیان می کند حرکت شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) از اواسط ماه فوریه در حال جهت گیری به سمت پایین است.

شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD)، یک شاخص برای دنبال کردن حرکت قیمت است که رابطه ی بین دو میانگین متحرک قیمت را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین هفته ی گذشته چندین بار به سطح ۴۰۰۰ دلار رسید، اما قبل از آن برای مدت قابل توجهی قادر به بالارفتن از این سطح نبود. بلومبرگ بیان می کند، تا زمانی که بیت کوین بتواند از این سطح عبور کند، احتمالا با فشار فروش مواجه می شود. مایک مک گلون، تحلیلگر بلومبرگ می گوید:

کل صنعت رمزنگاری آماده ی شروع روندی برای کاهش مجدد قیمت هاست. شرایط حاضر بازار مشابه ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ و دقیقا قبل از فروپاشی بازار است. قیمت ها در رِنج های نزدیک به هم تحکیم شده اند و چند بازار زودگذر با افزایش های سریع وجود دارند.

سایر کارشناسان این صنعت بیان می کنند سرمایه گذاران در حال کناره گیری از بیت کوین و انتقال پول خود به آلت کوین ها هستند. متی گرین اسپن، تحلیلگر ارشد شرکت اِتورو گفت:

سرمایه گذاران در حال حاضر شاهد پتانسیل بیشتری در برخی از توکن های کوچکتر هستند. همانطور که به اوج زمستان بازار ارز دیجیتال نزدیک می شویم، در واقع شاهد این هستیم که برخی از آلت کوین ها سودهای دیدنی و جذابی را در هفته های گذشته بدست آوردند. ما در حال حاضر در موقعیتی قرار داریم که عوامل داخلی این صنعت آن را فصل آلت کوین ها نامگذاری  می کنند.

در زمان نگارش این مقاله، داده های وب سایت TradingView نشان می‌دهد که شاخص MACD بیت کوین در ۴۴٫۳ قرار دارد که فروش را توصیه می کند. طبق اطلاعات سایت کوین سرا، در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۳۸۹۴ دلار و با کاهش ۰٫۵۵ درصدی نسبت به روزگذشته در حال مبادله است.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر