صفحه اصلی / اخبار / عملکرد برتر بایننس کوین نسبت به بیت کوین

عملکرد برتر بایننس کوین نسبت به بیت کوین

بایننس کوین، توکن بومی بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان از نظر حجم مبادلات، یعنی بایننس است. این ارز اخیرا افزایش و سود قابل توجهی را نصیب دارندگان خود کرده و حتی عملکرد بسیار بهتری از بیت کوین داشته است.

در حال حاضر قیمت بایننس کوین طبق اطلاعات سایت کوین سرا در حدود ۹٫۲ دلار یا ۰٫۰۰۲۶ بیت کوین است. قیمت این ارز بر اساس بیت کوین در روز گذشته به بالاترین سطح خود، طی عمر یک و نیم ساله خود رسیده است.

صرافی بایننس اولین بار در ۱۷ جولای ۲۰۱۷ ارز BNB را برای انجام مبادلات لیست کرد. قیمت این ارز در زمان عرضه اولیه برابر ۰٫۱ دلار بود که در مدت کوتاهی و در دسامبر ۲۰۱۷ شاهد یک افزایش ۹۶۰۰ درصدی بود. با این حال BNB پس از آن نیز همچنان به روند رشد خود تا رسیدن به بالاترین قیمت دلاری خود ادامه داد.

ارقام فعلی نشان دهنده یک کاهش ۵۸ درصدی BNB نسبت به قیمت ۲۲٫۴۸ دلاری آن است. این قیمت بالاترین قیمت این ارز بود که در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ بدست آمد.

قیمت BNB نسبت به بیت کوین در طی چند هفته گذشته عملکرد بهتری داشته و افزایش یافته است. همانطور که در جدول زیر نشان داده می شود، BNB نسبت به بیت کوین، ارز اول و رهبر بازار ارزهای رمزنگاری، در طول ۹۰ روز گذشته عملکرد قابل ملاحظه ای داشته است. به ویژه در هفت روز گذشته که یک افزایش ۳۵ درصدی داشته است. در حالی که ر طی مدت مشابه، بیت کوین تنها ۵ درصد رشد کرده است.

این رشد اخیر BNB و عملکرد مناسب آن، باعث شده که این ارز به رتبه دهم در بازار ارزهای رمزنگاری از نظر ارزش بازار برسد. در حال حاضر ارزش بازار این ارز برابر ۱٫۳ میلیارد دلار است.

در حالی که BNB تنها ارز رمزنگاری شناخته شده با عملکردی مناسب است، اما تنها این ارز عملکرد خوبی نداشته است. ، دو ارز دیگر در هفت روز گذشته عملکرد بسیار بهتری را نسبت به BNB داشته اند. این ارزها شامل آرک(ARK) و دنتاکوین(DCN) است که به ترتیب ۳۵ درصد و ۴۳ درصد افزایش بر اساس قیمت دلار داشته اند.

منبع :کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

کمپانی بزرگ بیتمین مشکلات مربوط به دستگاه های Antminer S17 را تأیید می کند

  کمپانی دستگاه های استخراج چینی بیتمین اعتراف کرده است که در برخی از واحدهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر