صفحه اصلی / تحلیل بازار / قیمت ۶۰۰۰ دلار هدف بعدی بیت کوین

قیمت ۶۰۰۰ دلار هدف بعدی بیت کوین

Image result for next-target-for-bitcoin-is-6000-with-crypto-markets-bottoming

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال به نام BKCM LLC گفت، هدف بعدی بیت کوین قیمت ۶۰۰۰ دلار خواهد بود.

برایان کلی در یک مصاحبه در برنامه فیوچر نَو از CNBC بیان کرد، “احتمال دارد هدف معقول بیت کوین، رسیدن به حوالی قیمت ۶۰۰۰ دلار باشد.” بیانیه برایان کلی در پی افزایش قیمت در شب گذشته، زمانی که ارز پیشرو بازار ۱۵ درصد صعود و برای اولین بار از نوامبر سال گذشته قیمت ۵۰۰۰ دلار را شکست، ارائه شد. کِلی پیشنهاد کرد که بازار ارز دیجیتال در حال یافتن سطح کف خود است:

تمام نشانه هایی که در اختیار داریم، چه ابتدایی، تخصصی و یا تحلیل هایی که انجام می دهیم، همه نشان می دهند که ممکن است در فرآیند شکل گیری کف بازار قرار گرفته باشیم. مسئله ی جالب در مورد حرکت اخیر بازار، این است که آن، در زمان وقوع اصلاح و پیشرفت مبانی بازار روی داده است و احساسات نهادهای سرمایه گذاری را بهتر می کند.

علاوه بر این، کلی بر این باور بود که نهادهای سرمایه گذاری یکی از محرکان اصلی این افزایش قیمت  هستند. وی می گوید:

حتی افراد با سرمایه خالص هنگفت و شرکت های مشاوره مدیریت سرمایه خصوصی (family offices) در حال توجه جدی به بازار هستند. چندین شرکت کارگزاری بزرگ وجود دارند که در حال اجرای برخی راه حل های نظارتی می باشند. بنابراین در پشت پرده، یک کوشش واقعی وجود دارد.

با توجه به گزارش CNBC این افزایش قیمت، موجب خرید ۲۰۰۰۰ بیت کوین یا ۰٫۱۱ درصد از کل موجودی آن (تعداد ۱۷۶۲۰۵۲۵ بیت کوین) در صرافی های متعدد شد.

در ماه فوریه، کلی در یک مصاحبه گفت که ارزش بیت کوین تا ۵۰ درصد کم شده است. وی افزود اگر بیت کوین برای مدت کوتاهی به قیمت ۱۵۰۰ دلار برسد باعث تعجب وی نخواهد شد.

ماه گذشته آرتر هایز، مدیر عامل پلتفرم تجاری ارز دیجیتال بیت مِکس، پیش بینی کرد، امسال بیت کوین به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار بازمی‌گردد. طبق گفته ی هایز، فرآیند بهبود بازار در اویل سه ماهه ی چهارم ۲۰۱۹ شروع خواهد شد:

ریزش بازار در سال ۲۰۱۹ شدید خواهد بود، اما قیمت ۱۰۰۰۰ دلار را دوباره به چنگ خواهد آورد. این یک مانع روانی بسیار مهم است. قیمت ۲۰۰۰۰ دلار برای بیت کوین نقطه ی بهبود نهایی است. اگرچه ۱۱ ماه طول کشید تا قیمت از ۱۰۰۰ دلار به ۱۰۰۰۰ دلار برسد اما در کمتر از یک ماه قیمت از ۱۰۰۰۰ دلار به ۲۰۰۰۰ دلار و مجدد به ۱۰۰۰۰ برگشت.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

تحلیل قیمت بیت کوین؛ احتمال افزایش قیمت تا ۹۰۰۰ دلار قبل از ریزش آن

توسط مازیار نسیمی طی چند هفته اخیر قیمت بیت کوین بدون تغییر بوده است، به طوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر