صفحه اصلی / اخبار / اخبار پرشین ماین / بیتکوین وی (BTCV) به ارزهای قابل استخراج در سایت پرشین ماین اضافه شد .

بیتکوین وی (BTCV) به ارزهای قابل استخراج در سایت پرشین ماین اضافه شد .

 

بیتکوین وی(BitcoinV) در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۹ راه اندازی شد ،که قصد دارد نسخه غیرمتمرکز تری از بیت کوین باشد. این امر با استفاده از الگوریتم غیرمتمرکزVBR (حلقه گمشده ساتوشی ) انجام می شود. ویژگی متغیربودن پاداش بلوک (VBR) که موتور تقویت ،عدم تمرکز بیشتر ایت ارز است.

بیتکوین وی (BitcoinV) یک گونه غیرمتمرکز تر از بیت کوین و نوع جدیدی از پول است.ویژگی متغیربودن پاداش بلوک (VBR) موتور تقویت عدم تمرکز بیشتر آن است. این امکان را برای ماینر ها فراهم می کند که پاداش بلوکی را که می خواهند بدست آورند انتخاب کنند تا برای آنها جذاب تر شود. وقتی ماینرها پاداش بلوک را بسیار بالا می برند و پرداخت را حداکثرمی کنند ، استخراج بیتکوین وی شباهت زیادی به خرید بلیط لاتاری پیدا می کند . همانطور که همه ما می دانیم ، خریداران بلیط لاتاری بسیار غیر متمرکز و در سراسر جهان پرا کنده هستند زیرا آنها امیدوارند که بتوانند بلیط برنده را بدست آورند. به همین سادگی افزایش جذابیت بلاکچین ، طبیعتاً آن را به یک شبکه غیرمتمرکز تبدیل می کند. ماینرها در سراسر جهان با استفاده از یک کیف پول و استخراج SOLO سعی می کنند بیشترین پاداش بلوک را دریافت کنند.

پاداش بلوک متغیر

ماینرهایی که با فراتر از سختی شبکه استاندارد از بلاکچین محافظت می کنند ، پاداش بلوک بیشتری دریافت می کنند. ماینرها می توانند پاداش مورد نظرخود برای استخراج را انتخاب کنند. پاداش بلوک از پاداش استاندارد تا ۱ میلیون بار بیشتر از آن متفاوت است! ماینرهایی که قدرت هش بیشتری دارند می توانند پاداش بیشتری را از این بلاکچین بدست آورند.

سایت پرشین ماین بیتکوین‌ وی را که همانند بیتکوین بر روی اگوریتم sha256 است و برای استخراج توسط ایسک مناسب است، به لیست ارز های قابل استخراج اضافه کرده است .فاصله زمانی هر بلوک  ۱۰ دقیقه است .و دو صرافی GRAVIEX،BitParax خدمات این ارز را ارائه می دهند.

منبع BitcoinV

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رفع مشکل اتصال به استخر

با توجه به مشکل و سوالات زیاد کاربران در اتصال به استخر توضیح دو نکته …

6 دیدگاه‌ها

  1. با سلام لطفا کیف پول این ارز را هم معرفی کنید

  2. سلام باید از چه کیف پولی استفاده کنیم ممنون میشم جواب بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر