صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / مزرعه های استخراج ارز دیجیتال چین به دلیل شیوع ویروس کرونا استخراج خود را متوقف کردند

مزرعه های استخراج ارز دیجیتال چین به دلیل شیوع ویروس کرونا استخراج خود را متوقف کردند

Image result for chinese-crypto-mine-stop-or-stall

با توجه به شیوع ویروس کرونا در چین ، دولت اقداماتی را انجام داده است تا اوضاع را تحت کنترل خود درآورد. مشاغل در سراسر کشور تحت تأثیر قرار می گیرند. با قرنطينه موجود ، مردم درهر جایی که هستند، خواهند بود و قادر به رفت و آمد به مکان كار خود نيستند.

برای مثال یک مزرعه در هنگام اپیدمی مجبور به تعطیلی شد. طبق گفته مدیر عامل شرکت BTC.top ، جیانگ ژوئر ، در تاریخ ۴ فوریه ، کلیه دستگاه های استخراج در یکی از مزارع که وی در منطقه دورافتاده چین دارد مجبوربه تعطیلی شده اند .

به شركت زوئر ، گفته شده است كه مجاز به بازگشت به فرایند کارو شروع در حال حاضر نیستند.  با این حال که وی ادعا می کند ، پرسنل مزرعه استخراج هرگز دست از کار نکشیده اند و هیچ یک از کارمندان تعمیر و نگهداری تاکنون قبل از دوره قرنطینه از این منطقه خارج نشده اند.

در همین حال ، شرکت های سازنده دستگاه استخراج بیت کوین در چین خدمات پس از فروش خود را به تأخیر می اندازند

وضعیت برق و منابع مناسب در مناطق استان هایی مانند سین کیانگ ، مغولستان داخلی ، یوننان و سیچوان در چین به عنوان یک بازاراصلی برای استخراج کننده های بیت کوین نقش بزرگی داشته اند.
Bitmain و Canaan Creative تولید کنندگان اصلی تراشه های استخراج در چین هستند و Bitmain شصت و شش درصد از سخت افزارهای استخراج رمزنگاری جهان را تولید می کند.
به دلیل شیوع ویروس کرونا، کمپانی هایی مانند Bitmain ، Canaan و MicroBT در وب سایت های خود تا ۱۰ فوریه تاخیردر خدمات پس از فروش خود منتشر کرده اند.

تا زمان هاوینگ بیت کوین کمتر از ۱۰۰ روز مانده است. برخی از مفسران ارزدیجیتال معتقدند که این امر می تواند تغییرات جدی را در تحریک قیمت بیت کوین داشته باشد. زمان شیوع ویروس کرونا با هاوینگ بیت کوین هم زمانی پیدا کرده است. شرکت های استخراج بیت کوین نگران هستند که این دو عامل تأثیر بیشتری درخدمات نگهداری ، پشتیبانی و تحویل دستگاه های استخراج داشته باشند.

منبع سایت کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر