صفحه اصلی / تحلیل بازار / ۱۰ ارز برنده و بازنده ماه فوریه

۱۰ ارز برنده و بازنده ماه فوریه

در ماه فوریه حرکت قیمتی ارزها تا پایان ماه روشن و مناسب به نظر می رسد. برای اولین بار از جولای ۲۰۱۸، عملکرد ماهانه بیت کوین به رنگ سبز درآمد. یک افزایش خالص. در بین ۱۰ ارز رمزنگاری برتر تنها ۲ ارز عملکرد ماهانه منفی را در پایان ماه ژانویه ثبت کردند. استلار و ترون.

این عملکرد قطعا نسب به ماه ژانویه یک عملکرد مناسب بوده است. در ماه ژانویه تنها یک ارز در بین ۱۰ ارز بالای جدول، ماه را با عملکرد مثبت به پایان رساند. جالب این که آن ارز ترون بود. به نظر می رسد که این ارز روندی برخلاف بازار را دارد.

۱۰ ارز برنده

در بین ۵۰ ارز برتر از نظر ارزش بازار، برنده بزرگ بایننس با افزایش قیمت خالص ۵۸٫۹۴ درصدی است. این افزایش تا حدی ناشی از این واقعیت است که بایننس استفاده و پشتیبانی از توکن های جدید را در طی چند روز گذشته افزایش داده است. برای مثال فروش توکن فچ ال(FET) در این پلتفرم باعث افزایش ۶ میلیون دلاری ارزش بازار بایننس شد. همچنین ۶۹ میلیون توکن تنها در ۲۲ ثانیه به فروش رسید. علاوه بر این، سازنده گوشی های هوشمند HTC، اخیرا اعلام کرد که گوشی هوشمند بلاک چین خود به نام اکسدوس ۱ را از طریق بایننس کوین و لایت کوین به فروش رسانده است.

ارز دوم در لیست برنده ها میکر(MKR) است که افزایش خالص ۵۵٫۰۶ درصدی را در طول یک ماه تجربه کرده است. بخشی از این افزایش در اثر از دسترس خارج شدن صرافی غیرمتمرکز اوسیس بود. حجم بالایی از مبادلات میکر در این صرافی انجام می شد. از دسترس خارج شدن این صرافی باعث شد تا کاربران میکر مجبور شوند برای مبادلات ارز به دیگر صرافی ها مراجعه کنند. این امر سبب افزایش نقدینگی ارز میکر شد. یکی از صرافی هایی که در کوتاه مدت جایگزین اوسیس برای مبادلات این ارز شده بود، بیتینکا بود.

دیگر برندگان این رقابت شامل کومودو(KMD) با ۵۴٫۲ درصد افزایش، آنتولوژی(ONT) با ۵۰٫۰۲ درصد و اییاس با ۴۸٫۸۱ درصد افزایش بودند.

در مقایسه با ماه ژانویه، تنها دو ارز در لیست برندگان هر دو ماه وجود دارند. بایننس کوین و لایت کوین. همچنین ارزآیکان(ICX) که در ماه ژانویه در لیست بازندگان قرار داشت، طی ماه فوریه وارد لیست برندگان شده است. این ارز توانست در طول یک ماه ۳۶٫۰۹ درصد افزایش یابد.

۱۰ بازنده ماه فوریه

تلفات و ضررها در ماه فوریه به میزان قابل توجهی کمتر از ماه ژانویه است. بزرگترین بازنده این ماه زیلیکا(ZIL) با ۲۱٫۷۴ درصد کاهش است. در ماه ژانویه، بزرگترین بازنده تقریبا دو برابر این مقدار را از دست داده بود. هر چند هیچ اخبار منفی در مورد این پروژه جهت توضیح ضرر و کاهش قیمت آن وجود ندارد.

قرار گرفتن نم در جایگاه دوم بازنده های ماه فوریه بدین معنی است که روند این ماه نسبت به ماه گذشته مناسب تر بوده است. نم در ماه ژانویه در رتبه اول بازنده ها قرار داشت. نم در ماه فوریه با ۱۸٫۲۱ درصد کاهش در این رتبه قرار گرفته است. پس از نم ترون و هولو(HOT) قرار گرفته اند.

مقایسه این ماه با ماه ژانویه نشان می دهد که ارزهای نم، استلار و بیت کوین اس وی در هر دو ماه در بین بازنده ها قرار گرفته اند.

برندگان و بازندگان در بین ۱۰۰ و ۲۰۰ ارز برتر

در بین برندگان ۱۰۰ ارز بالای جدول، بایننس کوین به رتبه ششم منتقل شده است. چهار ارز برنده اول سودی در حدود دو برابر بایننس کوین داشتند. در رتبه پنجم توکن بیت تورنت با افزایش خالص ۷۰٫۳ درصد قرار گرفته است. در بین ۲۰۰ ارز نیز اینوکوین(INO) با افزایش ۳۶۰ درصدی قرار گرفته است. پس از آن کوزمو کوین(COSM) با ۲۰۱٫۲۱ درصد قرار گرفته است. این افزایش احتمالا به دلیل پشتیبانی سامسونگ گلکسی S10 از این ارز است.

در بین بازنده ها و در بین ۱۰۰ ارز بالای جدول، زیلیکا به رتبه چهارم می رسد. بزرگترین بازنده در بین ۱۰۰ ارزریوین(R) است که ۴۳٫۷۷ درصد کاهش یافته است. در بین ۲۰۰ ارز برتر، ارز گِرِن(GRIN) با ۶۷٫۴۸ درصد کاهش قرار گرفته است.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر