صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / ویروس کرونا و ارزدیجیتال در چین

ویروس کرونا و ارزدیجیتال در چین

Image result for cointelegraph-special-report-coronavirus-and-crypto-in-china

به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در سرار جهان ، دو ماه است که ویروس کرونا در صدر اخبار قرار دارد.سایت کوین تلگراف نگاهی دقیق تر به چگونگی تأثیر ویروس کرونا در صنعت ارزهای دیجیتال در چین داشته و با متخصصان مختلفی که در این فضا درچین فعالیت می کنند مصاحبه کرده است.

نظر اکثریت این است که ، اگرچه صنعت ارزهای دیجیتال نسبت به اثرات ویروس و هراس ناشی از آن مصون نیست ، اما تأثیر ویروس با این واقعیت که بسیاری از کارها در این فضا ، نیاز زیادی به تماس فیزیکی ندارد ، کاهش می یابد. بسیاری از افراد که در صنعت ارزهای دیجیتال مشغول به کار هستند ، از راه دور کار می کنند ، بنابراین کار کردن از خانه به طور معمول ادامه دارد و آسیبی به این مجموعه وارد نکرده است.

افراد محلی راه های خلاقانه ای برای محافظت از خود پیدا کرده اند

چیارا سان ، مدیر کل تجارت جهانی در گروه Huobi می گوید “واقعاً ساکت است.ترافیک خیلی کمتر است. خانه من در مرکز شهر است. از آپارتمان خودم ، می توانستم ببینم ترافیک هر روز واقعاً بد بوده است. اما اکنون شما به سختی می توانید اتومبیل ها یا مردم را ببینید. “، .
آرون کروسه ، رئیس مشارکتهای استراتژیک Cobo Wallet ، به یک مورد خاص عجیب تلاش محلی برای جلوگیری از در معرض ابتلا قرار گرفتن اشاره کرد:

کسی که می خواست بیرون برود با لباس یکسره تنه درخت کریسمس بیرون می رفت زیرا آنها فکر می کردند بهترین راه جلوگیری از ابتلا به ویروس ها ، پوشیدن لباس های یکسره بدون درز است. ومتاسفانه لباس های مناسب وجود ندارند. ”

به تأخیر افتاد ارز دیجیتال یوان

یوانجی ژانگ ، یکی از مدیران Conflux ، انتظار دارد انتشار ارز دیجیتال چین سه تا شش ماه به تعویق بیفتد ، زیرا به عقیده وی ، “بیشتر منابع بودجه برای مهار ویروس هزینه شده است.”ژانگ اظهار داشت که تأثیر ویروس بر صنعت استخراج بیت کوین چین سبک بوده است:

“من فکر نمی کنم این خطر بزرگی برای مزارع استخراج باشد زیرا مزرعه استخراج کارمندان زیادی ندارد. من فکر می کنم بیشتر این مزارع خصوصی ، به کار خود ادامه داده اند و افراد زیادی را استخدام نکرده اند. این چیزی نیست که نیاز به تماس فیزیکی زیادی برای مدیریت داشته باشد.
وی ادامه داد: Conflux ” بسیار نگران سلامتی کارمندان خود است. این فقط به این دلیل نیست که من به سلامت آنها اهمیت می دهم ، بلکه به این دلیل است که اگر در واقع هر یک از آنها مشکل داشته باشند ، کل شرکت قرنطینه می شود. ”

ارزهای دیجیتال یک پناهگاه امن نیستند

ژانگ متوجه شده است که “مردم انتظار دارند که RMB” کاهش یابد زیرا اقتصاد در پس لرزه های اپیدمی کند خواهد بود ، و اضافه می کند ، “بسیاری از مردم در واقع پس انداز خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کرده اند و آنها سرمایه خود را به USDT یا DAI پس انداز می کنند.
“با این حال ، کمپل هاروی ، استاد تجارت بین المللی در دانشگاه دوک ، مخالف است. او معتقد است که حوادث اخیر نشان می دهد که ارزهای دیجیتال “پناهگاهی امنی نیستند”. هاروی خاطرنشان كرد: در حالی که بازارهای سنتی در حال ریزش ارزش بوده اند ، كاهش در بازارارزهای دیجیتال حتی واضح تر بوده است.

منبع سایت کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

تولیدکنندگان تجهیزات استخراج بدلیل افت قیمت و هاوینگ بیتکوین مجبور به کاهش قیمت تجهیزات شدند

تجهیزات استخراج با تخفیف به فروش می رسند سقوط ماه گذشته قیمت ارزهای دیجیتال ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر