صفحه اصلی / تحلیل بازار / رشد شدید ریپل در ۲۴ ساعت گذشته؛ آلت کوین‌ها به صحنه برمی‌گردند

رشد شدید ریپل در ۲۴ ساعت گذشته؛ آلت کوین‌ها به صحنه برمی‌گردند

در حالیکه بیت کوین به حرکت افقی خود در محدوده ۱۰,۰۰۰ دلار ادامه می‌دهد، روز گذشته ارزهای دیجیتال شاخص بازار مانند ریپل و اتریوم با جهش قیمتی خیره‌کننده‌ به سوی اهداف بالاتر، حرکت صعودی جدید خود را آغاز کردند.

بیت کوین که در سه ماه گذشته نوسان خود را در محدوده ثابت قیمتی ادامه می‌داد، هم‌اکنون به آلت کوین‌ها اجازه خودنمایی داده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ارزهای دیجیتال شاخص بازار مانند ریپل و اتریوم رشد خیره‌‌کننده‌ای از خود به جا گذاشتند. اتریوم که زمزمه احتمال رشد قیمت آن روزهای گذشته میان تحلیلگران توییتر قوت گرفته بود، طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷ درصد افزایش یافت.

از سوی دیگر ریپل، سومین ارز دیجیتال ارزشمند که با ارزش بازار معادل ۱۳ میلیارد دلار در این جایگاه قرار گرفته،در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۶ درصد رشد کرد و بیشترین افزایش قیمت را میان ۲۰ ارز دیجیتال ارزشمند بازار به خود اختصاص داد. در حال حاضر ریپل حدود

رشد شدید ریپل در 24 ساعت گذشته؛ آلت کوین‌ها به صحنه برمی‌گردند

این در حالی است که پیش‌تر جامعه ریپل، این شرکت را به دستکاری قیمت و کاهش عمدی قیمت‌ها متهم کرده بودند. برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل با رد این اتهامات در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌ان گفته بود که ریپل بزرگترین مالک توکن‌های XRP است و بیش از همه به موفقیت اکوسیستم این ارز دیجیتال علاقه‌مند است.

استلار، تزوس و ترون سه ارز دیجیتال دیگری بودند که پس از ریپل بیشترین رشد طی ۲۴ ساعت را به ترتیب با افزایش ۱۴، ۱۱ و ۱۰ درصدی به خود اختصاص دادند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر حدود ۲۷۱ میلیارد دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷ میلیارد افزایش یافته است. سهم بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتال نیز در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱.۴ درصد کاهش یافته است.

منبع سایت ارزدیجیتال

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر