صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / کمپانی بزرگ بیتمین مشکلات مربوط به دستگاه های Antminer S17 را تأیید می کند

کمپانی بزرگ بیتمین مشکلات مربوط به دستگاه های Antminer S17 را تأیید می کند

 

کمپانی دستگاه های استخراج چینی بیتمین اعتراف کرده است که در برخی از واحدهای Antminer S17 مشکلاتی وجود دارد.سخنگوی بیتمین در تاریخ ۶ ماه می به کوین تلگراف گفت: “Antminer نگاه دقیقی به برخی مشکلات از سری های S17 ، که اخیراً توسط رسانه ها ذکر شده است دارد و ادامه داد :

“در طی این فرآیند ، ما شروع به مذاکره در مورد راه حل ها با مشتریانی کردیم که با محصول مورد نظر مشکلاتی داشته اند ٬ و Antminer همواره به مفهوم قرار دادن مشتریان در اولویت عمل کرده است. اگر هر مشتری مشکلی در رابطه با این محصول داشته است ، لطفا با خدمات رسمی مشتری Antminer در هر زمان ممکن تماس بگیرند. ”

همانطور که اخیراً توسط کوین تلگراف گزارش شده است ، یک کارگزار استخراج بیتکوین در اوایل این ماه گروه تلگرامی را پس از رو برو شدن با مشکلاتی در دستگاه های Antminer S17 + راه اندازی کرد ٬ این خریدار حدود ۳۰٪ از دستگاه هایی که سفارش داده بود پس از تنها یک ماه استفاده ، با افت رو برو شدند یا کاملا از کار افتادند. این گروه که هم اکنون بیش از ۱۶۰ عضو دارد و تعداد زیادی از مشکلات مشابه در آن ثبت شده است.

نگرانی های یکسان پیش از این توسط سامسون موو ، مدیر ارشد استراتژی شرکت بلاکچین Blockstream بیان شده بود. Mow در ماه گذشته توئیت کرد که مشتریان بیتمین دراستفاده از دستگاه های Antminer S17 / T17 با ۲۰ تا ۳۰٪ خرابی روبرو شده اند.

به زودی تعداد زیادی از دستگاه های Antminer ارسال می شود

با انجام شدن هاوینگ بیتکوین در یک هفته ، بیتمین به تازگی اولین دوره پیش فروش داخلی S19 خود را به پایان رسانده است ، هرچند این دستگاه ها در بهترین شرایط تا ۱۱ ماه می ارسال نمی شوند. محصول جدید به منظور افزایش سود دهی استخراج در شرایط پس از هاوینگ طراحی شده است.

منبع کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر