صفحه اصلی / تحلیل بازار / بازار خونین ارزهای دیجیتال، کاهش قیمت بیت کوین و آلتکوین ها!

بازار خونین ارزهای دیجیتال، کاهش قیمت بیت کوین و آلتکوین ها!

پس از اینکه دیروز گاوها تلاش بسیاری کردند تا قیمت بیت کوین را به ۱۳۰۰۰ دلار برسانند این ارز دیجیتال برتر نتوانست ثابت بماند و قدرت خود را در آن محدوده حفظ کند. بیت کوین امروز در تاریخ ۲۰ تیر کاهش قیمت ۱۱ درصدی را تجربه کرد و از ۱۳۰۰۰ دلار به ۱۱,۴۷۰ دلار رسید.

قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال

با کاهش قیمت بیت کوین، آلتکوین ها شدیدا نزول قیمت داشتند، به طوری که اکثر آلتکوین ها کاهش ۱۱ تا ۲۰ درصدی را تجربه می کنند.

بیت کوین روز گذشته روند صعودی را تجربه کرد، اما با این وجود آلتکوین ها با افزایش قیمت کمی مواجه شدند و نتوانستند از قدرت بیت کوین استفاده کرده و سلطه بیشتری را در اختیار گیرند.

به نظر می رسد که بازار ارزهای دیجیتال اینبار روند متفاوتی را پیش رو دارد. بیت کوین سلطه بیشتری بر بازار دارد و آلتکوین ها هر بار زیر سایه بیت کوین ضعیف و ضعیف تر می شوند.

در حال حاضر اتریوم با کاهش ۱۲ درصدی ۲۷۱ دلار، ریپل با کاهش ۱۵ درصدی ۰.۳۳ دلار و بیتکوین کش با کاهش ۱۸ درصدی ۳۳۸ دلار معامله می شوند. در میان ده کوین برتر، EOS با کاهش ۲۰ درصدی بیشترین نزول قیمتی را داشته است.

هنگامی که جفت ارزهای بیت کوین با دیگر آلتکوین ها را مقایسه می کنیم متوجه می شویم که در این میان آلتکوین ها تا چه حد ضعیف عمل کرده اند و بیت کوین تا چه میزان بر قدرت خود در بازار افزوده است.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر