صفحه اصلی / تحلیل بازار / گزارش قیمتی؛ رشد بیش از ۱۰۰ درصدی بیت کوین SV در کمتر از ۲ ساعت

گزارش قیمتی؛ رشد بیش از ۱۰۰ درصدی بیت کوین SV در کمتر از ۲ ساعت

یکم خرداد ۱۳۹۸؛ در ۲۴ ساعت گذشته بازار ارز دیجیتال روز آرامی را سپری کرد و بیشتر کوین‌های رده بالای بازار رشدهای اندکی تجربه کردند. بیت کوین، اتریوم و ریپل نوسان قیمتی خود را در محدوده‌های فشرده‌تر دنبال کرده و خود را برای حرکت بزرگ بعدی آماده می‌کنند.

بیت کوین در ابتدای روز جاری توانست بار دیگر خود را به بالای محدوده ۸,۰۰۰ دلار برساند. پادشاه ارزهای دیجیتال که پس از رسیدن به بالاترین قیمت سال ۲۰۱۹ در هفته گذشته از تثبیت قیمت در بالای سطح روانی ۸۰۰۰ دلار بازماند، به نظر می‌رسد که خود را برای حرکت قدرتمندتری آماده می‌کند. حجم معاملات بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۲۵ میلیارد دلار بوده و حدود ۰.۷ درصد نسبت به روز گذشته رشد داشته است.

اتریوم که در رتبه دوم ارزشمندترین ارزهای دیجیتال بازار از نظر سرمایه قرار دارد، در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملاتش به حدود ۱۲ میلیارد دلار رسیده است. ملکه ارزهای دیجیتال نیز مانند بیشتر کوین‌های بازار هفته گذشته را به تثبیت قیمت در محدوده فشرده‌ای مشغول بوده و خود را برای حرکت بعدی آماده می‌کند.

ریپل نیز که یک اختلاف حدود ۱۰ میلیارد دلاری با اتریوم دارد و در جایگاه سوم ایستاده، هفته اخیر را در محدوده نزدیک ۰.۴ دلار معامله شده است. حجم معاملات ارز دیجیتال سوم بازار نسبت به دو مورد قبلی اختلاف قابل توجهی دارد و در حدود ۲ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

اما خبر مهمی که روز گذشته منتشر شد و یکی از ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار را به شدت تحت تاثیر قرار داد،ارائه اسنادی توسط کریگ رایت برای ثبت کپی‌رایت کد اولیه بیت کوین (۰.۱.۰) و وایت‌پیپر آن بود. بیت کوین SV که پروژه تحت هدایت کریگ رایت محسوب می‌شود، با انتشار این خبر در کمتر از ۲ ساعت به بیش از دو برابر قیمت قبلی خود رسید. بیت کوین SV هم‌اکنون در صرافی بیتفینکس در حدود ۱۱۱ دلار معامله می‌شود. همچنین این خبر باعث شد تا BSV از رتبه ۱۶ تا ۱۱ جدول بالا بیاید.

ارز دیجیتال بایننس کوین نیز روز گذشته با بیش از ۱۰ درصد افزایش به قیمت ۳۲.۸ دلار رسید تا بالاترین قیمت دلاری خود را در طول تاریخش رقم بزند.

منبع سایت ارزدیجیتال

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر