صفحه اصلی / تحلیل بازار / قیمت بیتکوین کش و دیجی بایت : دیجی بایت تنها ستاره در یک بازار کسل کننده

قیمت بیتکوین کش و دیجی بایت : دیجی بایت تنها ستاره در یک بازار کسل کننده

با وجود پیشرفت های تکنولوژیکی ، اکثر آلتکوین ها نتوانسته اند سطح قیمت قبلی خود را نقض کنند. درعوض ، بیشتر آنها مسیرخود را به سمت نزولی ترین بازار سال خود پیش گرفته اند. این آلتکوین ها ، با تقلید از عملکرد قیمت بیتکوین ، متحمل ضررهای سنگینی شده اند. در صورتیکه ، این بار ، بر خلاف دفعات قبل همه آلتوین ها همراه با بیتکوین بازار نزولی را پیش نگرفته اند.

دیجی بایت

بر خلاف ارزهای دیگر ، دیجی بایت در آغاز سال ۲۰۲۰ تغییرات چشمگیری نداشت. با وجود کاهش شدید در هفته دوم مارس ، با این حال نمودارDGB قدم به قدم ششمین روز متوالی صعودی خود را سپری می کند.در جدیدترین تغییرات ، نسخه بتا وب سایت جدید دیجی بایت ارائه شده وبرای ارزیابی بهتر دراختیار جامعه دیجی بایت قرار گرفته است. این نسخه هنوز در حالت تست است و به اعضای جامعه دیجی بایت فرصتی داده شده است تا اشکالات بالقوه را گزارش دهند تا اشکالات متداول رفع شود.

قیمت دیجی بایت در زمان نگارش ، ۰٫۰۰۴۳ دلار است ، و قبل از این طی ۲۴ ساعت گذشته سود ۵٫۷۷٪ را به دست آورده است. علاوه بر این ، دیجی بایت سرمایه بازار ۵۶٫۱۷ میلیون دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲٫۲۰ میلیون دلار را اخیرا به ثبت رسانده است.

سطح مقاومتی دیجی بایت : $۰٫۰۰۶۴, $۰٫۰۰۷۱ دلار

سطح حمایتی دیجی بایت : $۰٫۰۰۳۰ دلار

نمودار KO فاز بسیار صعودی ای را به زودی برای دیجی بایت با وجود حرکت خط سیگنال زیر خط پیشرو ، نشان می دهد.نمودار RSI نیز به سمت خط میانه حرکت می کند و تمایل به حرکت در روند صعودی را در بازار دیجی بایت نشان می دهد.

بیتکوین کش

پنجمین ارز در بازار ، از ۱۶ مارس تا ۲۰ مارس روند صعودی داشته و در حال خرید فروش بود ، اما ازتاریخ ۲۰ مارس به بعد دچار گره ای در روند خود شد. بیتکوین کش پس از رسیدن به سطح مقاومتی ۲۴۲ دلار ، متوقف شد و شروع به حرکت نزولی کرد. بیتکوین کش ، از زمان بالا بودن قیمت ، ۱۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است ، و بطور موقت به ۲۱۳ دلار کاهش یافته است.

با نگاه به عقب متوجه می شوید ، حمایت سطح بالای ۲۰۱ دلار بسیار قوی است که یکی ازپایه های اصلی سطح حمایتی است و دارای اهمیت زیادی نیز برای خرس ها دارد. در بازه زمانی بلند مدت ، سطح ۱۶۴ دلار را باید به عنوان اخطاری در جهت اعلام سقوط شدید بیتکوین کش دید و در دو نوبت بین ۱۲ تا ۱۶ مارس به بالای آن نزدیک شده است.

معقول تربن شاخص ، شاخص MACD یا میانگین همگرایی و واگرایی ، اخیرا تغییرات حرکتی خط MACD روی خط سیگنال مشاهده شده است و اگر این فشار ادامه یابد ، باید به سمت بیشتر از ۰ حرکت کند و این نشانگر فشار بیشتر خرید است.

منبع ای ام بی کریپتو

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی …

یک دیدگاه

  1. دیجی بایت فوق العادست.
    به راحتی مقدار ۱۰۰ هزار عدد رو از کیف پولم به کیف پول یکی از اشنایان فقط در عرض چن ثانیه انجام داد که واقعا حیرت زده شدم . در صورتی که همین مقدار بیت کویین ۱۰ الا ۲۰ دقیقه طول میکشه یرسه به مقصد.
    و ازونجایی که فشار خرید داره میره بالا احتمالا به راحتی به دونه ای ۳ دلار برسه تا اخر امسال یا سال بعد – بعد از هاوینگش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر