صفحه اصلی / مقالات / دیجی بایت، پروژه ای بدون خطر؟

دیجی بایت، پروژه ای بدون خطر؟

 

به نظر می رسد یک جمله بسیار جسورانه است ، اما وقتی این مقاله را بخوانید ، فکر می کنم باید با آن جمله موافقت کنید.اگر می خواهید  وارد دنیای ارزدیجیتال شوید ، باید از خطرات ناشی از آن آگاه باشید. قبل از اینکه پولی که به سختی درآوردید را وارد دنیای ارز دیجیتال کنید ، سوالات زیادی وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود و تصمیم های زیادی که باید گرفته شود.علاوه بر انتخاب پروژه مناسب ، انتخاب کارگزار و صرافی  نیز بسیار مهم است و انتخاب  مهم تر محیطی برای ذخیره ارزدیجیتال  شما است. لازم است که کلیدهای شخصی خود را کنترل کنید و ارزهای دیجیتال  خود را به صورت آفلاین در یک کیف پول سخت افزاری  امن نگه دارید به جای نگهداری آنها در صرافی های ارزدیجیتال .هنگام انتخاب گزینه سرمایه گذاری ارزدیجیتال ، انجام تحقیقات و ارزیابی خطرات مربوط به آن مهم است. با نگاهی به عوامل خطر که همه پروژه ها باید با آنها سر و کار داشته باشند ، می خواهم توضیح دهم که چرا فکر می کنم دیجی بایت بسیار بی خطر است.

ورشکستگی

اخیراً NEM خطر ورشکستگی را اعلام کرد.آنها برای نجات سازمان از آستانه ورشکستگی به ۷،۵ میلیون دلار نیاز داشتند.خطر ورشکستگی کاملاً غیرقابل تصور و دیجی بایت از آن خارج است. ممکن نیست زیرا دیجی بایت یک شرکت نیست ، هیچ کارمندی ندارد و پولی ندارد. دیجی بایت توسط داوطلبان بدون مزد جامعه جهانی ساخته و پشتیبانی می شود.

تعطیلی

در ماه های اخیر تعدادی از شرکت های ارزدیجیتال  از جمله Bitmain ، ConsenSys ، Huobi و Blockfolio کارکنان خود را کاهش  داده اند.  همانطور که قبلاً ذکر شد دیجی بایت یک شرکت نیست و هیچ کارمندی ندارد. این ارز جامعه محور است و در سطح جهانی غیر متمرکز است. این همچنین بدان معنی است که هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند دیجی بایت را به پایین بکشد.

تنها نقطه شکست!

تعدادی از پروژه ها ادعا می کنند غیر متمرکز هستند اما در واقع به هیچ وجه غیر متمرکز نیستند. آنها متمرکز هستند و در معرض یک نقطه شکست قرار دارند. یک نمونه ، ادعای اخیر یک سرمایه گذار IOTA است که ادعا می کند این پروژه متمرکز است و یک نقطه شکست نیز  دارد. وی موارد مرتبط با نحوه عملکرد ساختار داده IOTA را شناسایی کرده است.
غیر متمرکز بودن دیحی بایت  از این واقعیت ناشی می شود که بیش از ۲۰۰،۰۰۰ گره در سراسر جهان دارد. هیچ کس نمی تواند دیجی بایت را خاموش کند ، مگر اینکه اینترنت را در سراسر جهان خاموش کنند.

 حمله ۵۱ درصدی

این یک واقعیت است که حمله ۵۱ درصدی که برای اتریوم کلاسیک (ETC) اتفاق افتاد ، هرگز برای دیجی بایت اتفاق نمی افتد. زیرا هزینه های این حمله بسیار زیاد است  و بازپرداختی برای آن وجود ندارد . اینکار فقط  اتلاف وقت و منابع است. دیجی بایت یکی از امن ترین ارز های دیجیتال  است زیرا از ۵ الگوریتم برای  استخراج  (PoW) استفاده می کند.

بادوام نیست!

در طول بازار نزولی امسال تقریباً هزار پروژه ارزدیجیتال از بین رفتند.لیست کاملی از کلاهبرداری های ICO ها و سکه های منقرض شده در deadcoins.com یافت می شود. دیجی بایت یک پروژه منبع باز است و توسط یک جامعه جهانی غیر متمرکز ساخته و پشتیبانی می شود. هر چه برای افراد یا منابع درگیر با دیجی بایت اتفاق بیفتد ، جامعه غیر متمرکز در سطح جهان ، استمرار ، توسعه و کاربردهای پروژه را تضمین می کنند. از سال ۲۰۱۴ این موضوع  اثبات شده و در جریان است ،و شاهد تثببت روز افزون و کاربرد فناوری آن هستیم.

اعضای تیم

صداقت اعضای تیم بسیار مهم است. باید واضح باشد که همه اعضای درگیر, قابل اعتماد هستند و بهترین اهداف را دارند.
هنگام معامله با یک پروژه ICO یا شرکتی با کارمندان دارای حقوق و دستمزد ، همیشه این خطر وجود دارد که افراد به جای تمرکز واقعی به این پروژه ، فقط روی پول متمرکز شوند. در یک جامعه غیر متمرکز مانند دیجی بایت، همه اعضای فعال داوطلبانی بدون پرداخت هزینه هستند و وقت و پول آزاد را از جیب های خود برای حمایت از این پروژه اختصاص می دهند. کلاهبرداری ، فساد یا اقدامات غیرقانونی وجود نخواهد داشت. ماهیت غیر متمرکز جامعه دیجی بایت یک سیستم خود اصلاح و خود بهبود  بخش است. اگر کسی نا کار آمد به نظر برسد و یا نیت های نادرستی داشته باشد ، جامعه متوجه می شود و فرد مسدود می شود ، و از جامعه خارج می شود.

دیجی بایت برای ماندن آمده است

این بازار نزولی طولانی مدت ضعف بسیاری از پروژه ها و صرافی ها را کشف می کند ، حتی خطر از بین رفتن آنها نیز وجود دارد. دیجی بایت به لطف فناوری قوی ، توسعه ادامه دار، افزایش پذیرش عمومی ،کاربرد و پشتیبانی قوی غیرمتمرکز اختصاصی جامعه خود،نشان می دهد که برای ماندن آمده است.

نوشته شده توسط رادی بومن  مدیر ارشد بازاریابی دیجی بایت،

منبعDGBAT

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

بیتکوین کش تحت تاثیرهاوینگ و سایه این اتفاق بر سودآوری ماینر ها

چهارشنبه پنجمین ارزدیجیتال بزرگ جهان از لحاظ سرمایه گذاری در بازار ، در حدود ساعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر