صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / گروهی از چینی ها به دنبال خرید یکی از بزرگترین مزارع استخراج بیت کوین در آمریکای لاتین هستند

گروهی از چینی ها به دنبال خرید یکی از بزرگترین مزارع استخراج بیت کوین در آمریکای لاتین هستند

Image result for exclusive-chinese-group-looking-to-buy-one-of-latin-america's-largest-bitcoin-miners

روچلو لوپز ، مدیرعامل Stratum ، CoinPY یکی از نام های پیشرو، بازار ارزدیجیتال در آمریکای لاتین ، در حال مذاکره در مورد فروش مزرعه استخراج ثبت شده در پاراگوئه با مالکیت برزیلی ، CoinPY است که زمانی یک شرکت برجسته رمزنگاری در آمریکای لاتین بوده است.
طبق اطلاعات به دست آمده ، مذاکرات در حال پیشرفت است و مزرعه استخراج در پاراگوئه به یک گروه چینی فروخته می شود که در حال حاضر مزارع فعال مشابهی در چین دارند.

استخراج کننده های چینی نگران سختگیری مقررات هستند

بنا بر گزارش ها ، این گروه به دلایل قوانین نظارتی در چین ، به دنبال لوپز رفتنند و تصور دارند كه موانع دشواری در چین پس از راه‌اندازی ارز دیجیتال بانك مركزی چین ، (CBDC) ایجاد می شود ، كه می تواند موج جدیدی از آزار و اذیت در صنعت ارزدیجیتال ایجاد كند.

مقررات سختگیرانه باعث می شود که صنعت استخراج در چین به جای دیگری کوچ کند

به دنبال این اقدام سایر استخراج کننده های چینی ، به دنبال مکان های جایگزین برای راه اندازی مزرعه خود هستند ، زیرا مهمترین منطقه استخراج بیت کوین در جهان ، سیچوان فصل بارندگی از آوریل تا سپتامبر را دارا می باشد و بسیاری از مزارع در فصل خشک فعالیت خود را به سمت مغولستان داخلی ، سین کیانگ و یونان سوق می دهند تا از انرژی تولید شده توسط شرکت های انرژی خورشیدی استفاده کنند.
مانند پاراگوئه ، کشورهایی مانند قزاقستان و ازبکستان شرکت های استخراج چینی را برای استفاده تجهیزات قدیمی و کم درآمد مانند Antiminer S9 ، E10 و M3 جذب می کنند. آنها در مزارع چین به دلایل لجستیکی به دنبال تهیه تجهیزات پیشرفته تری هستند.

تغییرات در ماشین آلات و مدیریت

در مورد فروش CoinPY به چینی ها ، طبق گفته منابعی ، باید تمام تجهیزات موجود در مزرعه مستقر در پاراگوئه از بین بروند. به این ترتیب ، لوپز تا پایان فوریه باید تمام دستکاه های موجود در فضای خود را از بین ببرد.

از آنجا که CoinPY میزبان دستگاه های اشخاص دیگر است ، مشتریان از مقصد مورد نظر برای انتقال تجهیزات ، که اکثراً Antminer S9 است مطلع می شوند . مذاکرات همچنین شامل اجازه دادن به چینی ها برای استفاده از نام CoinPY تا ۸ سال می باشد ، که نه تنها جنبه های استخراج بلکه روابط دولتی و نظارتی را شامل می شود.

با پیشرفت در خرید CoinPY ، چینی ها تجهیزات خود را به پاراگوئه ارسال کرده و برخی از مزارع را در چین بستند.

لوپز در یک برنامه تلویزیونی که ازاستخراج بیت کوین صحبت کرده بود ، خاطرنشان کرد که استخراج بیتکوین حرفه ای تر شده است و اینکه هاوینگ به طور دائم امکان هرگونه استخراج هایی را که در مقیاس کوچک انجام می شود را ، می کشد.
همانطور که اخیراً کوین تلگراف گزارش داد ،تعدادی مزرعه استخراج بیت کوین در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام دستگا ها را خاموش کرده و بسته شدند.

منبع سایت کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

تولیدکنندگان تجهیزات استخراج بدلیل افت قیمت و هاوینگ بیتکوین مجبور به کاهش قیمت تجهیزات شدند

تجهیزات استخراج با تخفیف به فروش می رسند سقوط ماه گذشته قیمت ارزهای دیجیتال ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر