صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / مزرعه استخراج جنسیس : در صورت عمیق شدن بحران اقتصادی بیتکوین به عنوان طلای جدید می درخشد

مزرعه استخراج جنسیس : در صورت عمیق شدن بحران اقتصادی بیتکوین به عنوان طلای جدید می درخشد

Image result for genesis-mining-of-economic-crisis-deepens-bitcoin-will-shine-as-the-new-gold

فیلیپ سالتر ، رئیس مجموعه استخراج جنسیس معتقد است که سقوط اقتصادی ممکن است منجر به افزایش ارزش بیتکوین به عنوان حفاظت در برابر سقوط بانک ها شود.در هفته های اخیر ، در دنیای بیتکوین آشفتگی زیادی به وجود آمده است. یک کاهش سریع در هش ریت ، و به دنبال آن افت شدید قیمت رخ داده است. این امر با توجه به نزدیک بودن هاوینگ مشکل ساز شد.Cointelegraph با یکی از برجسته ترین چهره های استخراج بیتکوین ، فیل سالتر ، گفتگوی تخصصی در این زمینه ها داشته است.

استخراج کننده های بیتکوین نیزمشکلات متفاوتی دارند

سالتر در مورد اینكه آیا ماینرها نقش عمده ای در نزول بازار اخیر داشته اند ، اظهار داشت:

“فرایند استخراج هیچ تفاوتی با بازارهای سنتی ندارد ، شما باید همه درآمد را بفروشید تا بدهی های خود را پرداخت کنید و استخراج ادامه یابد. به عنوان یک ماینر شما هزینه هایی دارید که باید پرداخت شوند و باید ، هزینه برق را نیزباید پرداخت کنید. و هزینه های شما به دلار است ، بنابراین هرچه قیمت بیت کوین سقوط کند، این بدان معناست که شما برای ادامه کار باید مقدار بیشتری از موجودی خود را بفروشید .

وای موضوع تا حدی مانند، اثر گلوله برفی است – با پایین آمدن قیمت ، ماینر ها مجبور می شوند که مقدار بیشتری از موجودی خود را بفروشند و با فروش بیشتر – مازاد بر در خواست ، قیمت پایین تر می آید. در این صورت ، نکته ای وجود دارد که برای دسته ای از ماینر ها ، قطع برق و توقف تولید تا زمانی که بازار شروع به بازیابی کند ، معقول تر خواهد بود.

بیتکوین به عنوان طلای جدید

یکی از محبوب ترین روایت های بیتکوین همواره سعی کرده است تا آن را به عنوان طلای جدید به تصویر بکشد. با این حال ، بیتکوین با دنبال کردن مسیر بازارهای سنتی ، از آن روایت فاصله گرفته است. هر چند ادامه داشتن این بازگشت قیمت تا حد زیادی بستگی به شدت بحران دارد ، سالتر معتقد است:

اگر این بحران اقتصادی مهار شود ، پیامدهای عمده ای برای بیتکوین نخواهد داشت. البته ، اگر یک فروپاشی واقعی رخ دهد ، علاقه به خرید بیتکوین منفجر خواهد شد. وبیتکوین به عنوان محافظ علیه سیستم بانکی برگزیده می شود . هرچه مردم در اقتصاد قدیمی دچار شک و تردید بیشتری شوند ، نفرات بیشتری به سمت بیتکوین می روند. ”

با باقی ماندن تنها ۵۳ روز تا هاوینگ سوم بیت کوین ، اوضاع جالب تر هم می شود.

منبع کوین تلگراف

 

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر