صفحه اصلی / اخبار / اخبار پرشین ماین / free cash به لیست ارز های قابل استخراج پرشین ماین اضافه شد

free cash به لیست ارز های قابل استخراج پرشین ماین اضافه شد

 

تیم پرشین ماین  (free cash)به اختصار Fch   را به استخر اضافه نمود ، Fch  ارز از فوریه ۲۰۲۰ قابلیت استخراج پیدا کرد  و به لیست استخرهای بزرگی اضافه شد . ارزش قیمتی در زمان ارسال این خبر حدود ۰.۷۳دلار است و زمان هر بلاک در واقع بلاک تایم آن حدود یک دقیقه می باشد .

مارکت کپ  fch از زمان عملیاتی شدن  تا به حال در حال افزایش است و بر روی الگوریتم استخراج sha قابل استخراج است. مقدار نت هش یا کل هشریت شبکه در حدود ۱۶۹ تا ۲۳۰ پتا هش و مقدار هر بلاک ریوارد ۵۰ عدد است که ۲۵ عدد به استخراج کننده  ها و ۲۵ عدد به  بنیانگذاران این ارز تعلق دارد .

میزان ارزش استخراج در مقایسه با بیت کوین در لحظه نوشتن مطلب بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بیشتر بوده و مقدار سود به ازای هر تراهش در هر روز در لحظه نوشتن مطلب ۰٫۱۵۵دلار است.
در صرافی و کیف پول coinex که با کاربران ایرانی سازگار است خدمات این ارز ارائه می شود و به احتمال بسیار بالا در آینده به لیست صرافی های بزرگ دیگر اضافه می شود
افزایش بسیار نت هش  Fch فقط پس از گذشت چند روز از شروع استخراج توجه اکثر فعالان این حوزه را به خود جلب کرده است. و البته ایراد بزرگ این ارز مدت زمان ۱۴۴۰۰ بلاک یا تقریبا ۱۰ روز برای کانفیرم پرداخت هر بلاک است.

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

pyrk (پیرک) به ارزهای قابل استخراج در سایت پرشین ماین اضافه شد

ارز پیرک (pyrk) به ارز های دیجیتال قابل استخراج سایت پرشین ماین اضافه شده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر