صفحه اصلی / اخبار / اخبار داخلی / اولین فروشگاه پرداخت با بیتکوین در ایران

اولین فروشگاه پرداخت با بیتکوین در ایران


ارزهای دیجیتال این روز ها به سرعت در حال فراگیر شدن هستند. شاید اولین فکری که به ذهن هر فردی که در این حوزه فعالیت دارند ٬ خطور می کند این است که آیا این ارزها  دارای اعتبار هستند و از ماهیت واقعی آن ٬یعنی خرید و فروش کالا می توان استفاده کرد؟؟

در دنیای امروز ارزهای دیجیتال را تا حدودی به رسمیت می شناسند که روند فراگیر شدن آن ممکن است  ۱۰ تا ۳۰ سال زمان ببرد ٬ با این حال از همین ابتدای کار مشخص است که پیشرفت خوبی داشته و در بیشتر کشور های دنیا شما می توانید بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ، دیجی بایت و….مانند دیگر ارزها خرج کنید و در بعضی مواقع خرج کردن ارزهای دیجیتال راحت تر از ارزهای فیات است چون موانع دست پا گیر ارز های دولتی را ندارد.
در ایران صرافی ها آنلاینی در حال فعالیت هستند تا بتوان بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال خود را تبدیل به ریال کنید و اما در بازار امروز ایران هنوز جایگاهی برای انجام خرید توسط این ارز ها بصورت رسمی وجود ندارد و خیلی از کسبه و تجار اعتقادی به  ارزهای دیجیتال ندارند و در بازار ایران بلا استفاده است.
حال برای اولین بار در ایران سایت من و شاپ که این مشکل استفاده از بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال را حل کرده و پیشرو در ارائه درگاهی برای خرید برخی کالاهای شخصی با ارزهای دیجیتال است در حال فعالیت است.
دیگر نیاز نیست که هم میهنان عزیز برای خرج کردن و خرید برخی اقلام ، ارزهای دیجیتال خود بخصوص بیتکوین اول اقدام به تبدیل ارزهای دیجیتال  به ریال کرده و بعد آن را خرج کنند و می توانند به راحتی به فروشگاه آنلاین من وشاپ مراجعه کنند و محصول خود را با ارزهای مانند بیتکوین کش و اتریوم پرداخت کنند که در حال حاضر امکان خرید با چند ارز وجود دارد که در آینده ارزهای دیگری مانند دیجی بایت و ده ها ارز دیگر را نیز اضافه خواهد کرد.


یکی از نکات خرید با بیتکوین این است که گاهی مبلغ بیتکوین آنقدر ناچیز است که صرفه اقتصادی ندارد که شما کارمزد بدهید و آنرا تبدیل به ریال کنید و بعد خرج کنید در نتیجه بیتکوین شما برای همیشه در کیف پول شما بلا استفاده باقی می ماند ولی حالا به راحتی با هر مبلغی می توانید با مراجعه به فروشگاه من وشاپ کالای ارزان قیمت با بیتکوین بخرید بدونه پرداخت کارمزد و فقط با زدن چند کلیک  حتی راحت تر از خرید با کارت های شتاب .
آنطور که آقای صنعتی مدیر این فروشگاه اعلام کرده قصد دارند در آینده نزدیک امکان خرید با ده ارز دیجیتال را به فروشگاه خود اضافه کنند و همچنین تنوع کالا های مصرفی را نیز افزایش دهند تا کاربران و مخصوصا ماینر ها بتوانند هر کالایی را در هر زمینه ای با ارزهای دیجیتال خریداری نمایند.

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

طرح واردات کالا به کشور با استفاده از رمزارزها

  سخنگوی صنعت برق کشور، از اختصاص رمزارز‌های استخراج شده در واحد‌های مجاز، به تامین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر