صفحه اصلی / تحلیل بازار / استخراج بیت کوین هرگز سخت تر از این نشده بود

استخراج بیت کوین هرگز سخت تر از این نشده بود

Image result for its-never-been-harder-to-mine-bitcoin-as-hash-rate-hits-new-highs

 

 

تازه ترین داده ها نشان می دهد که هش ریت شبکه بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است تا آخرین پیشرفت فنی دنیاس ارز دیجیتال را نشان دهد.
منبع Glassnode ، تجزیه و تحلیل جدیدی از میزان هش تاریخی بیت کوین نشان می دهد که در تاریخ ۷ ژانویه ، میانگین هش ریت به ۱۱۹  کوینتیلیون در ثانیه رسید که بیشترین آن در هر زمان است .

نرخ هش ریت بیت کوین (میانگین متحرک ۱ روزه) در مقابل قیمت.

اجماع در ثبت سابقه هش ریت بیتکوین

هش ریت یعنی میزان قدرت محاسباتی که استخراج کننده های بیتکوین برای استخراج به اشتراک می گذارند و از آن برای اعتبارسنجی شبکه بلاکچین بیتکوین استفاده می کنند . هرچه قدرت بیشتری داشته باشد ، بلاکچین از نظر مفهومی ایمن تراست. همچنین می توان نرخ هش زیاد را به عنوان بیانگر جذابیت استخراج بیتکوین در نظر گرفت.

مشاهدات Glassnode حاصل از محاسبه نرخ هش ریت متوسط در یک روز است. در حالی که اندازه گیری دقیق هش ریت غیرممکن است اما داده ها بزای محاسبه از سایر عوامل استفاده می کنند که نشان می دهد در هفته ها و ماه های اخیر رکورد هایی ثبت شده است.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، منابع مختلف آماری روند صعودی را تأیید کرده اند که بیشترین میزان قرائت در این هفته به ۱۵۰ کوینتیلیون هش در ثانیه رسیده است.
پیشرفت سریع بوده است. طبق گفته Glassnode ، میانگین نرخ هش پایین ۳۶ کوینتیلیون هش در ثانیه در اواخر آوریل ۲۰۱۹ رخ داد- که پایه و اساس رشد اخیر بوده است .

افزایش ۶٪ سختی شبکه

در همین حال ، امسال ، بیت کوین قبلاً چندین نشانه از خود نشان داده بود که بار دیگر تحولات صعودی در حال انجام است. در کنار نرخ هش ، مفسران افزایش فعالیت آتی تجاری در بین سرمایه گذاران بیت کوین را نزدیک می دیدند.

سختی شبکه بیت کوین. منبع: Blockchain.com

سختی شبکه بیتکوین، که قبلاً در حال کاهش بود ، اکنون رو به افزایش است. هفته گذشته ، ۶٪ پیشرفت کرد ، در حالی که ۶-۷٪ دیگر در تنظیمات بعدی در مدت نه روز آینده در انتظار شبکه است.
پیش بینی هایی همچنین برای دوازده ماه آینده حول محور قیمت بیت کوین در حال شکل گیری است که آمار این صنعت اینگونه نشان می دهد که بالاترین نرخ در تمام دوران برای BTC / USD قبل از سال ۲۰۲۱ در راه است.

منبع کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آلتکوین ها در راه بازیابی نقش خود در بازار

با توجه به مقاومت موجود در رشد قیمت بیتکوین عده ای از تحلیلگران نظر متفاوتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر