صفحه اصلی / اخبار / سود ۴ برابری سرمایه گذاران لایت کوین نسبت به دارندگان بیت کوین

سود ۴ برابری سرمایه گذاران لایت کوین نسبت به دارندگان بیت کوین

سرمایه گذارانی که لایت کوین را در طول ماه نوامبر ۲۰۱۸ خریداری کرده اند، چهار برابر درآمد بیشتری را نسبت به سرمایه گذاران بیت کوین داشته اند.

جو مک کان، متخصص امور مالی، که به عنوان مدیر فروش سیستماتیک در شرکت مدیریت دارایی های رمزنگاری پاسپورت کپیتال فعالیت می کند، عملکرد لایت کوین را بررسی کرد. وی دریافت که بین ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۹، قیمت بیت کوین ۲۵٫۱۹ درصد افزایش یافته است. از سوی دیگر، قیمت لایت کوین در مدت مشابه تا ۱۱۸٫۶۷ درصد رشد داشته است.

مک کان می گوید:

با نگاهی به روند لایت کوین نسبت به بیت کوین از تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸، می توان به وضوح دید که نسبت عملکرد لایت کوین به بیت کوین از کمترین قیمت تا بالاترین قیمت، ۴:۱ است.

رالی آلت کوین ها نسبت به بیت کوین

مک کان همچنین به همبستگی بین بیت کوین و لایت کوین در طول این سال ها اشاره می کند. وی ادعا می کند که به لحاظ تاریخی لایت کوین بر قیمت بیت کوین موثر بوده است. او همچنین تاکید می کند که حرکت های صعودی اخیر آلت کوین ها می تواند موجب تسریع در افزایش قیمت بازار بیت کوین شود.

روز گذشته قیمت بیت کوین تا حتی ۴۰۰۰ دلار رسید که بهترین عملکرد آن از ۱۱ ژانویه بوده است. طبق اطلاعات سایت کوین سرا بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۰٫۷۴ درصد افزایش داشته است. از سوی دیگر لایت کوین نیز در طول ۲۴ ساعت ۲ درصد افزایش داشته است.

با این حال نمی توان گفت که افزایش قیمت لایت کوین می تواند به سود بیت کوین باشد. این امر ممکن بود در نتیجه انجام پروژه های جدید آلت کوین های رقیب بیت کوین نیز رخ دهد. اما در حال حاضر بازار سرشار از آلت کوین های مختلف است که به مبادله کنندگان این امکان را می دهد تا لایت کوین خود را با ارزهای دیگری غیر از بیت کوین تعویض و مبادله کنند.

یکی از کاربران توییتر به نام گلکسی که دارای ۴۸ هزار دنبال کننده است، عنوان کرد که این کل بازار آلت کوین ها است که باعث افزایش قیمت بیت کوین شده است. وی پیش بینی می کند که نرخ تسلط بیت کوین در سال ۲۰۱۹ شکسته می شود و سایر آلت کوین ها تسلط بیشتری بر بازار خواهند داشت.

در میان ارزهای بالای جدول، برخی از ارزها عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند. اتریوم، دومین ارز رمزنگاری بازار،  ۱۰ درصد در عملکرد ۹۰ روزه خود افزایش داشته است. به همین ترتیب، ترون ۸۱ درصد، بایننس کوین ۶۲٫۴۶ درصد و حتی بیت کوین اس وی ۳۰ درصد افزایش داشته اند. در مدت مشابه عملکرد ۹۰ روزه بیت کوین حدود ۱۳ درصد کاهش را نشان می دهد.

آیا بیت کوین افت می کند؟

بسیار بعید است که آلت کوین ها بتوانند جایگاه بالای بیت کوین را، صرف نظر از موضوع نرخ تسلط، تهدید کنند. اِی تی کرنی، یک شرکت مدیریت مشاوره ای، ادعا کرد که بیت کوین سلطه خود را در بازار ارزهای رمزنگاری حفظ خواهد کرد. از نظر این شرکت نرخ سلطه بیت کوین حتی می تواند در آینده به ۶۶ درصد برسد.

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

شرکت های استخراج ارزدیجیتال ایالات متحده برنامه دارند که بعد از هاوینگ هشریت خود را دو برابر کنند

  Riot بلاکچین از خرید تجهیزات بیشتر برای ادامه استخراج بعد از هاوینگ خبر داد.شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر