صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / بانک خصوصی هند از ریپل برای انتقالات بین المللی استفاده می کند

بانک خصوصی هند از ریپل برای انتقالات بین المللی استفاده می کند

بانک فدرال هند که یک بانک خصوصی تجاری است اعلام کرد که با ریپل همکاری می کند تا از شبکه این ارز برای انتقالات بین مرزی استفاده کند.

مشارکت با ریپل به عنوان بخشی از یک طرح گسترده تر برای اعمال و استفاده از فناوری جدید جهت انتقالات در شبکه بانکی است. در روز ۲۸ مارس بانک فدرال، دو سامانه انتقال را در امارات متحده برای پرداخت های هند راه اندازی کرد.

به نظر می رسد، یکی از این سامانه ها به افراد هندی که در امارات هستند این امکان را می دهد تا پول را از طریق صرافی ها ارسال کنند و بانک ها با استفاده از آدرس های پرداخت مجازی آن را دریافت کنند.

بانک فدرال هند که در سال ۲۰۱۸ درآمد ۱٫۵ میلیارد دلاری داشته است، ۱۵ درصد از بازار انتقال پول در هند را در اختیار دارد و استفاده از فناوری بلاک چین می تواند کمک کند تا سهم آن در کسب و کار افزایش یابد. شیام سرینیواسان، مدیرعامل بانک فدرال گفت:

“بانک فدرال بخش مهمی از سیستم اقتصادی انتقالات مالی در هند است. بنابراین طبیعی است که تلاش کنیم تا بتوانیم آخرین فناوری را به مشتریان و شرکای مالی خود مثل بانک ها، ارائه دهیم.”

بانک اعلام کرد که ریپل تضمین می کند، انجام تراکنش های بین مرزی بسیار امن تر و با اطمینان بیشتری انجام شود.

ریپل در حال افزایش تاثیرگذاری خود است، زیرا بانک ها در سراسر جهان در نظر دارند که کدام شبکه می تواند پرداخت های بین مرزی آنها را بهبود بخشد. در ماه فوریه دومین بانک بزرگ عمان از نظر ارزش بازار، شروع به استفاده از فناوری شبکه ریپل برای پرداخت های بین مرزی در هند کرد.

چهارمین و بزرگترین اجتماع حامیان بلاک چین در تاریخ ۳۰ مارس در بنگلور هند برگزار شد که انتظار می رود تاثیر زیادی در سطح عمومی به دلیل مشارکت توسعه دهندگان متعدد داشته باشد.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

شرکت های استخراج ارزدیجیتال ایالات متحده برنامه دارند که بعد از هاوینگ هشریت خود را دو برابر کنند

  Riot بلاکچین از خرید تجهیزات بیشتر برای ادامه استخراج بعد از هاوینگ خبر داد.شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر