صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / حجم مشکوک مبادلات صرافی های رمزنگاری

حجم مشکوک مبادلات صرافی های رمزنگاری

طبق گزارش یک استارت آپ که اقدام به بررسی یک نگرانی شایع در بازار ده ساله ارز دیجیتال کرده، اکثر آماری که در رابطه با حجم مبادلات بزرگترین صرافی ها ارائه می شوند، سوال برانگیز است.

استارت آپِ تای از طریق تحلیل ترافیک اینترنت در وب سایت های ۱۰۰ صرافی برتر رمزنگاری، شناسایی کرد که ۷۵ درصد حجم مبادلات گزارش شده توسط صرافی ها بیش از دو برابر مقدار واقعی آن بوده است. تقریبا ۹۰ درصد میزان حجم مبادلات صرافی ها مشکوک بود.

حجم مبادلات گزارش شده بازدید هر وب سایت در مقابل حجم مبادلات مورد انتظار

شرکت تای میانگین حجم مبادلات هر کاربر که از صرافی های پیشرو رمزنگاری بایننس، کوین بیس پرو، جمینی، پولونیکس و کرکن بازدید می کند را حدود ۵۹۱ دلار ارزیابی کرد و از معیارهای یکسانی برای سایر صرافی ها استفاده کرد. این شرکت پی برد ۵۹ درصد حجم مبادلات گزارش شده توسط صرافی ها ۱۰ برابر بیشتر از آنچه که انتظار می رفت بود. محققان گفتند که این امر به ویژه در صرافی هایی مانند بیت مکس و ال بنک صادق است.

شرکت تای متوجه شد حجم مبادلات صرافی های آمریکایی و بایننس شعبه مالتا که بزرگترین صرافی جهان است، با آنچه که گزارش شده بود یکسان هستند. این شرکت نیویورکی که در اواخر سال ۲۰۱۷ بنیانگذاری شد، خدماتی از قبیل تحلیل ها، داده ها و ابزارهای دیگر را برای معامله گران بازار رمزنگاری ارائه می دهد.

دستکاری حجم مبادلات توسط صرافی ها برای مدت طولانی یک نگرانی برای معامله گران و تنظیم کنندگان مقررات بوده است. فعالیت های مختلفی می تواند به طور مصنوعی حجم مبادلات را افزایش دهد.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

شرکت های استخراج ارزدیجیتال ایالات متحده برنامه دارند که بعد از هاوینگ هشریت خود را دو برابر کنند

  Riot بلاکچین از خرید تجهیزات بیشتر برای ادامه استخراج بعد از هاوینگ خبر داد.شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر