صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / نیروگاه نیویورک در روز ۵۰،۰۰۰ دلار بیت کوین استخراج می کند

نیروگاه نیویورک در روز ۵۰،۰۰۰ دلار بیت کوین استخراج می کند

نیروگاه نیویورک در یک تحول موفق برای افزایش سودآوری به مزرعه استخراج بیت کوین روی می آورد. بلومبرگ در تاریخ ۵ مارس گزارش داد كه يك نيروگاه در منطقه فينگ ليك نيويورك هم اكنون با استفاده از نیروی برقی كه خود توليد مي كند ، روزانه حدود ۵۰،۰۰۰ دلار بيت کوين را استخراج مي کند.
ATLAS ، شرکت سرمایه گذاری خصوصی ، که دارای ۷۰۰۰ دستگاه استخراج در نیروگاه ۶۰۳۸ مترمربعی Green Generation ، در درسدن نیویورک است. این شرکت خاطرنشان کرد: از آنجایی که انرژی مصرفی خود را به تنهایی تولید می کند ، عملیات استخراج ای مزرغه بسیار کم هزینه است.

عملیاتی بسیار سودآور

استخراج ارزهای دیجیتال عملیاتی با مصرف انرژی به شدت بالاست. تأسیسات استخراج در مکانهایی متمرکز می شوند که تعرفه برق کمتری را دارند. در این حالت ، هزینه برق متناسب با هزینه های تولید است.
عملیات استخرج ATLAS حدود ۱۵ مگاوات از ۱۱۵ مگاوات ظرفیت کل نیروگاه را مصرف می کند. در گذشته نیروگاه فقط زمانی کار می کرد که تقاضای انرژی بالاتر از حد معمول در طول تابستان و زمستان وجود داشته باشد ، اما اکنون کل سال به بهره برداری می رسد.

با هاوینگ بیتکوین مشکلی پیش نمی آید

جامعه ارزهای دیجیتال می ترسند که استخراج بیت کوین برای بیشتر استخراج کننده ها پس ازهاوینگ که کمتر از دو ماه تا زمان اجرایی شدنش باقی مانده ، دیگر سودمند نباشد . دیو پریل ، مدیرعامل جمع آوری سرویس برای استخراج کننده های ارزهای دیجیتال ، اخیراً به Cointelegraph گفت که سودآوری ، کارآمدترین مزارع استخراج ، پس از هاوینگ به شدت در چالش قرار می کیرند.
با این وجود ، سودآوری مزرعه استخراج Atlas به اندازه کافی بالا است که پس ازهاوینگ ، ایمن است. مدیر ارشد مالی این شرکت ، تیم رائینی اظهار داشت که انتظار دارد این مزرعه پس از نصف شدن پاداش بیت کوین سودآور بماند:

ما بدون در نظرگرفتن چگونگی شرایط بعد از هاوینگ هم در وضعیت مطلوب بازار هستیم. با توجه به موقعیت منحصر به فرد ما به عنوان یک تسهیلات مشترک تولید ، ما قادر به کسب درآمد در بازارهای نزولی هم هستیم تا بتوانیم از صعود و نوسانات قیمت در شرایط صعودی بازار استفاده کنیم. ”

منبع کوین تلگراف

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

تولیدکنندگان تجهیزات استخراج بدلیل افت قیمت و هاوینگ بیتکوین مجبور به کاهش قیمت تجهیزات شدند

تجهیزات استخراج با تخفیف به فروش می رسند سقوط ماه گذشته قیمت ارزهای دیجیتال ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر