صفحه اصلی / آموزش / استخراج / ۵ دستگاه استخراج بیت کوین با بالاترین بازده سرمایه

۵ دستگاه استخراج بیت کوین با بالاترین بازده سرمایه

در اینجا قصد داریم به ۵ دستگاه استخراج بیت کوین که سریعترین بازگشت سرمایه و بیشترین سودآوری را دارند اشاره کنیم. این دستگاه ها شامل ۴ مدل از دستگاه های شرکت بیت مین و یک دستگاه متعلق به شرکت کنان است.

نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰، یکی از مهم ترین مباحث حال حاضر در دنیای رمزنگاری است. استخراج کنندگان سعی می کنند تا با بهره گیری از بهترین دستگاه های استخراج، خود را برای این رخداد آماده کنند.

سایت TokenInsight در گزارش خود در این هفته دستگاه های استخراج را با در نظر گرفتن نیم شدن پاداش، مقایسه کرده  و بر اساس بازگشت سرمایه سالانه و هزینه های خاموش دستگاه(نسبت هزینه دستگاه روشن در هر روز به تعداد ارز استخراج شده در روز). آنها نتایج زیر را کسب کردند:

۱) آنتماینر +T17 شرکت بیت مین:

+T17

+T17 کمترین دوره بازگشت سرمایه را دارد(۲۳۰ روز) و تنها مدل با راندمان برق بالا است که می تواند هزینه ای که صرف متوسط قیمت ۱۶۰۲ دلاری آن شده را در مدت یکسال بازگرداند. البته این ها در شرایطی است که هزینه برق برای هر کیلووات ساعت ۰٫۰۵ دلار و قیمت بیت کوین ۹۲۶۷ دلار در نظر گرفته شود. هزینه خاموش دستگاه ۳۰۴۳٫۸۱ دلار بوده، در حالی که بازگشت سرمایه سالانه ۱۱۷٫۲ درصد است.

۲) آنتماینر T17e بیت مین

T17e

T17e قادر است در طی ۲۳۴ روز و تحت شرایط گفته شده بازگشت سرمایه داشته باشد که کمی بیشتر از +T17 طول می کشد. هر چند قیمت آن ۳۴۰ دلار پایین تر است. هزینه خاموش سالانه آن ۳۳۴۸ دلار و بازده سرمایه گذاری برابر ۱۱۴٫۱۷ درصد است.

۳) اولون ماینر ۱۱۴۶ شرکت کنان

AvalonMiner 1146

این مدل از دستگاه های شرکت کنان، پیش بینی می شود بازگشت سرمایه کمتر از یک سال و در حدود ۲۷۵ روز داشته باشد، زیرا متوسط قیمت این دستگاه ۱۳۵۲ دلار است. هزینه خاموش آن ۳۴۶۹٫۹۴ دلار در سال و بازده سرمایه ۱۰۸٫۷۴ درصدی دارد.

۴) آنتماینر T17 بیت مین

T17

این دستگاه استخراج، ارزانترین مدل این لیست، با متوسط قیمت ۹۵۱ دلار است که بازگشت سرمایه آن به ۲۸۴ روز زمان نیاز دارد. هزینه خاموش آن ۳۳۴۸ دلار و بازده سرمایه ۱۰۸٫۴۳ درصد است.

۵) آنتماینر S17e

S17e

بازگشت سرمایه این دستگاه استخراج بیش از یک سال و در حدود ۳۹۴ روز طول می کشد. این دستگاه با متوسط قیمت ۲۰۸۳ دلار، گرانترین دستگاه استخراج این لیست است. هزینه خاموش استخراج بیت کوین برای S17e در حدود ۲۷۳۹ دلار بوده و بازده سرمایه آن ۹۶٫۸۷ درصد است.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

بیتکوین کش تحت تاثیرهاوینگ و سایه این اتفاق بر سودآوری ماینر ها

چهارشنبه پنجمین ارزدیجیتال بزرگ جهان از لحاظ سرمایه گذاری در بازار ، در حدود ساعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر