صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / گزارش قیمتی؛ شروع دوباره روند افزایش قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت ۸۰۰۰ دلار

گزارش قیمتی؛ شروع دوباره روند افزایش قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت ۸۰۰۰ دلار

بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۸؛ در آخرین روزهای هفته گذشته، بیت کوین پس از شکستن محدوده نوسانی که حدود یک هفته در آن گرفتار شده بود، روند صعودی خود را بار دیگر از سر گرفت. بیشتر آلت کوین‌ها نیز با افزایش قیمت بیت کوین، همانند آنچه به دفعات در ماه‌های گذشته اتفاق افتاده بود، ارزش خود را در برابر بیت کوین از دست دادند تا سلطه بیت کوین بر بازار دوباره افزایش یابد.

روز چهارشنبه هفته گذشته (۲۲ خرداد)، بیت کوین موفق شد مقاومت ۸۰۰۰ دلار را شکسته و بر روی آن تثبیت شود. این در حالی بود که در ۲۴ ساعت آینده، پادشاه ارزهای دیجیتال نوسانش را در محدوده ۸۱۰۰ دلار ادامه داد تا برای خیزش قیمتی روز جمعه آماده شود. بیت کوین عصر روز گذشته از سطح ۸۳۰۰ نیز عبور کرد تا قیمت ۸۶۷۸ دلار را بامداد امروز تجربه کند. در حال حاضر بیت کوین در حدود ۸۶۶۰ دلار خرید و فروش می‌شود.

به مانند حرکت‌های صعودی قبلی که در ماه‌های اخیر از بیت کوین مشاهده شده بود، این بار نیز با افزایش قیمت آن ارزش آلت کوین‌ها نسبت به بیت کوین کاهش یافت؛ هرچند ارزش دلاری بسیاری از آن‌ها همراه با بیت کوین در حال رشد بود.

اتریوم که دومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۲۸ میلیارد دلار است، در حال حاضر در محدوده ۲۶۶ دلار معامله می‌شود و نسبت به روز گذشته خود ۴.۵۱ درصد رشد داشته است. ریپل که در روند صعودی بازار در چند ماه اخیر کم‌فروغ ظاهر شده، نسبت به سایر ارزهای دیجیتال رشد نامحسوسی داشت و با ۲.۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در حدود ۰.۴۰۷ دلار خرید و فروش می‌شود. این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۱۷.۳ میلیارد دلار در جایگاه سوم قرار دارد.

بایننس کوین به همراه تزوس، تنها مواردی از لیست ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار هستند که در ۲۴ ساعت گذشته، افت ارزش‌های به ترتیب ۵.۴۲ و ۲.۱۵ درصدی را تجربه کردند. به نظر می‌رسد کاهش قیمت توکن BNB ناشی از اعلام خبر قطع شدن دسترسی کاربران آمریکایی به برخی خدمات صرافی مانند ترید ارزهای دیجیتال از سه ماه دیگر باشد. گفتنی است که بخش زیادی از ترافیک سایت بایننس از سوی کاربران آمریکایی است و به همین دلیل این خبر بر روی توکن صرافی تاثیرگذار بوده است.

حجم بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر حدود ۲۷۲ میلیارد دلار است و نسبت به هفته گذشته بیش از ۱۶ میلیارد دلار افزایش داشته است. سهم بیت کوین از کل بازار کریپتو در حال حاضر حدود ۵۶.۳ درصد است و از دو روز گذشته افزایش سلطه پادشاه ارزهای دیجیتال شکل جدی‌تری به خود گرفته است.

گزارش قیمتی؛ شروع دوباره روند افزایش قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت 8000 دلار

منبع سایت ارزدیجیتال

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر