صفحه اصلی / اخبار / توکن های ترون (TRX) کاملا از شبکه اتریوم جدا شدند!

توکن های ترون (TRX) کاملا از شبکه اتریوم جدا شدند!

 

ترون بیش از ۷ ماه است که شبکه اصلی خود را راه اندازی کرده است. روز گذشته وبسایت آن خدمات برداشت کیف پول های ERC20 را غیرفعال کرد. این بیانیه توسط بنیاد ترون اعلام شد و این بنیاد خدمات مشابه توکن های ERC20 را برای کاربران خود فراهم کرده است.

ترون از زمان عرضه شبکه اصلی در ماه ژوئن، به کاربران خود این فرصت را داد تا توکن های ERC20 بر بستر اتریوم خود را به شبکه اصلی ترون انتقال دهند. این اقدام که از ۱۳ ژانویه آغاز شد تلاشی بود تا ترون انتقال توکن ها را برای دارندگان آنها راحتتر انجام دهد. خدمات برداشت از کیف پول های ERC20 اجازه مبادله توکن های ERC20 با توکن های جدید ترون را می داد.

مهلت این انتقال در حال حاضر دیگر به اتمام رسیده است و خدمات کیف پول ERC20 دیگر برای دارندگان این توکن ها در دسترس نمی باشد. البته به گفته بنیاد ترون این امر بدان معنا نیست که دارندگان توکن های ERC20 قادر نخواهند بود که توکن های خود را مبادله کنند.

با وجود اینکه وبسایت خدمات این کیف پول تعطیل شده است اما دارندگان توکن های ERC20 همچنان این فرصت را دارند تا مجوز مبادله ارزهای دیجیتال خود را دریافت کنند و این توکن ها را با توکن های بر بستر ترون تعویض کنند. بنیاد ترون پیشنهاد داد که دارندگان این نوع توکن ها می توانند از صرافی های بایننس، کوکوین (Kucoin) و Gate.io برای مبادله توکن های خود استفاده کنند. این صرافی ها به طور خودکار ترون های ERC20 را بر روی شبکه اصلی آن تعویض می کنند.

این بیانیه باعث آسودگی خیال بسیاری از دارندگان این نوع توکن شد. دارندگان توکنی که می‌ترسند پایداری و ثبات شبکه اصلی ترون، توکن های مبتنی بر اتریوم آن ها را به توکن های شبکه اصلی تبدیل نکرده باشد.

 

منبع :میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

شرکت های استخراج ارزدیجیتال ایالات متحده برنامه دارند که بعد از هاوینگ هشریت خود را دو برابر کنند

  Riot بلاکچین از خرید تجهیزات بیشتر برای ادامه استخراج بعد از هاوینگ خبر داد.شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر