صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / استخراج کننده های بیتکوین ایالات متحده در تلاش برای پس گرفتن، ۳۰٪ نرخ هش شبکه بیتکوین هستند .

استخراج کننده های بیتکوین ایالات متحده در تلاش برای پس گرفتن، ۳۰٪ نرخ هش شبکه بیتکوین هستند .

Image result for us-bitcoin-miner-aims-to-repatriate-30-of-hash-rate-citing-national-security

شرکت برپایه بیتکوین ، Layer1 Technologies عملیات خود را در تأسیسات غرب تگزاس ، با یک نقشه بلند پروازانه برای بدست آوردن ۳۰٪ از نرخ هش شبکه بیتکوین آغاز کرده است.
Layer1 که در ماه نوامبر ۵۰ میلیون دلار از گروه Thiel ، Shasta Ventures و Digital Currency Group در آمد داشته است ، گفت که اکنون چندین کانتینر مایع خنک کننده ۲٫۵ مگاواتی را تهیه و آورده است.

هدف کوتاه مدت آن مقیاس ۱۰۰ مگاوات و ۲٪ نرخ هش در طی ماه های آینده است.
اما این هدف بلند مدت است که باعث تعجب می شود: نقشه راه شرکت ، با رعایت ملاحظات سازمان امنیت ملی ، چشم انداز بازگرداندن ۳۰٪ نرخ هش به ایالات متحده را تا پایان سال ۲۰۲۱ درروبه روی خود دارد.
با توجه به آمارهای موجود ، این امر باعث می شود Layer1 به بزرگترین استخراج کننده  بیتکوین در جهان تبدیل شود.
بیش از ۶۰٪ از استخراج بیت کوین در حال حاضر در چین واقع شده است اما کمتر از ۵٪ از هش ریت شبکه دراختیار امریکا قرار دارد وهیچکدام از دستگاه های استخراج بیت کوین در ایالات متحده تولید نمی شود.
در بیانیه ای ، Layer1 ادعا كرد كه بازگرداندن تقریباً یك سوم از میزان هش به آمریكا ، ایالات متحده را قادر می سازد تسلط چین در استخراج بیتکوین را از بین ببرد و تلاشهای امنیت ملی كشور را برای بدست آوردن پتانسیل تبدیل شدن دارایی به ارزهای دیجیتال را به ثمر برساند.

Layer1 در حال ساخت تجهیزات مقاوم استخراج بیتکوین است

Layer1 با استفاده از تراشه های خاص برای ایسیک وکانتینرهایی با قابلیت مایع خنک که کمپانی ادعا می کند این تجهیزات به شرکت این امکان را می دهد تا محدودیت های آب و هوایی را از سر راه برداشته و در جایی که انرژی کم هزینه و پایدار در دسترس است ، به استخراج بپردازند. با این وجود بخش اعظم تجهیزات استخراج سفارشی ای شرکت تا اواسط سال ۲۰۲۰ آماده نخواهد شد و دراین مدت موقتا از دستگاه های استخراج اشخاص ثالث نیز استفاده می شود.

الكساندر لیگل ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: این شركت در حال حاضر در كوتاه مدت نیز سودآور بوده است و هنگامی كه دیگران به دلیل هاوینگ در ماه می دچار تنزل می شوند ،ما رشد خواهیم کرد.

“از سخت افزار گرفته تا انرژی ، ما مزارع بیت کوین را از اصول اولیه مجدداً تنظیم کرده ایم تا هرگونه اهرم سود و هزینه را از طریق فناوری خود کنترل کنیم. خیلی از مزارع استخراج هنوز هم از یک سری دستگاه های قدیمی که در سال ۲۰۱۷ تولید شده اند استفاده می کنند ، بعد از هاوینگ همه آنها نابود می شوند.

منبع سایت کوین تلگراف

 

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

یک دیدگاه

  1. Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر