صفحه اصلی / اخبار / اخبار خارجی / پاسخ ویتالیک بوترین به انتقادها؛ پروژه اتریوم ۲.۰ به تعویق نخواهد افتاد!

پاسخ ویتالیک بوترین به انتقادها؛ پروژه اتریوم ۲.۰ به تعویق نخواهد افتاد!

ویتالیک بوترین یکی از بنیانگذاران و مغز متفکر پشت اتریوم به انتقادها در صفحه ردیت پاسخ داد و مدعی شد که اجرا اتریوم ۲.۰ حتی یک روز هم به تاخیر نخواهد افتاد.

پست ردیت ویتالیک با توجه به بحث اخیری  منتشر شد که کاربران ادعا می کنند، نظارت اتریوم و مسائل بیشتر دیگری به توسعه اتریوم ۲.۰ تاثیر می گذارد. اخیرا بحث هایی در جامعه اتریوم بر روی اینکه نظارت بر پروژه ها کم است و کنترل نمی شود ایجاد شده است.

ویتالیک بوترین در پاسخ به چنین ادعاهایی گفت:

تیم بسیار بزرگتر و گسترده تر از چیزی است که حتی بتوانید تصور کنید. مهم است بدانید تمام پروژه هایی که تیم توسعه دهندگان اتریوم بر روی آن کار می کنند طبق زمان بندی پیش می روند و این سر و صداها و انتقادهایی که در خصوص نظارت اتریوم مطرح شده است مانع کار هیچ یک از پروژه ها نشده است. وی در آخر توضیح داد وقتی که شما بر روی اکوسیستم اتریوم سرمایه گذاری می کنید در واقع به یک ارتش خاموش تیکه کرده اید که کار خود را انجام می دهند.

ویتالیک بوترین

طی یک پست، بوترین به تمام پیشرفت ها و توسعه های انجام شده بر روی اتریوم اشاره کرد و بر تمام پروژه های کوچک در اکوسیستم اتریوم تاکید ویژه ای کرد.

اکوسیستم بزرگ اتریوم و پروژه های آن رو به رشد هستند

بوترین بیان کرد:

بوترین بیان کرد: هنگامی که بر روی اتریوم سرمایه گذاری می‌کنید در واقع بر روی ارتش های خاموش در حال سرمایه گذاری هستید.

ویتالیک بوترین به صدها تیم توسعه دهنده و پروژه های فعال بر بستر اتریوم اشاره کرد. بنیاد اتریوم حدود ۱۰۰ نفر را استخدام کرده، کانسنسیس افراد بیشتری را استخدام کرده است و حتی استاتوس (Status) نیز به عنوان یکی از نیروگاه های اتریوم می باشد.

برای آنکه فقط گوشه ای از بزرگی و یکپارچگی اکوسیستم اتریوم را متوجه شوید، تصویری از اکوسیستم اتریوم توسط پریتی تک در ادامه ارائه شده است:

اکوسیستم اتریوم

به طور کل، بوترین مطمئن است که مسیر منتهی به اتریوم ۲.۰ به طور صحیح پیش میرود و این نکته که اکوسیستم اتریوم در حال رشد و سخت کوشی است، مدرکی کافی برای وی است تا معتقد باشد که اتریوم ۲.۰ را در زمان مشخص شده اجرا خواهند کرد.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال/شرکت‌های بخش خصوصی منتظر اخذ مجوز هستند

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر