صفحه اصلی / آموزش / ارز دیجیتال / آشنایی با آدرس های پیش فرض، سازگار و لگسی سگویت در کیف پول کوینومی!

آشنایی با آدرس های پیش فرض، سازگار و لگسی سگویت در کیف پول کوینومی!

کوینومی (Coinomi) به طور پیش فرض به شما آدرس های اصلی سگویت را به بهترین شکل نشان خواهد داد. آدرس هایی که با bc1 شروع می‌شوند برای بیت کوین می‌باشند. اگر از سرویسی استفاده می‌کنید که هنوز از ارسال کوین به آدرس سگویت پشتیبانی نمی‌کند می‌توانید آدرس های سازگار با کیف پول را انتخاب کنید که توسط اکثر سرویس ها پشتیبانی می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید آدرس لگسی نیز ایجاد کنید. تمام این ۳ آدرس را می‌توان به طور رایگان استفاده کرد. مثال زیر را در خصوص آدرس های بیت کوین مطالعه کنید:

آدرس های پیش فرض با bc1 شروع می‌شوند و بهترین فرمت آدرس می‌باشند. تمام سرویس ها هنوز نمی‌توانند به این فرمت آدرس، ارسال انجام دهند. در صورت امکان کوین ها را در این آدرس دریافت کنید.

آدرس های سازگار با ۳ شروع می‌شوند و بازده خوبی دارند. این آدرس ها مطابقت و پشتیبانی با تمام سرویس ها و کیف پول ها را ارائه می‌دهند. اگر برای دریافت کوین از آدرس های پیش فرض نمی‌توانید استفاده کنید، از این آدرس های به عنوان جایگزین استفاده کنید.

آدرس های لگسی با ۱ شروع می‌شوند و از سگویت و بهبودهای آن بهره نمی‌برد اما هم چنان مانند سایر آدرس ها قابل استفاده است. اگر سرویسی که استفاده می‌کنید فقط با این آدرس کار می‌کند، با ارائه‌ دهنده سرویس تماس بگیرید تا سیستم خود را به روز رسانی کنند.

 

 

کدام کوین ها در کوینومی می‌توانند به سگویت به روز رسانی شوند؟

در حال حاضر بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC)، بیت کوین گلد (BTG)، بیت کوین اتم (BCA)، دیجی بایت (DGB)، موناکوین (MONA)، ورتکوین (VTC)، ویاکوین (VIA)، فوجی کوین (FJC)، بیت کور (BTX) و گروستل کوین (GRS) دارای پشتیبانی از سگویت می‌باشند.

 

پس از به روزرسانی چه کاری باید انجام داد؟

مزایای سگویت فقط هنگامی مورد استفاده قرار می‌گیرد که ارسال از آدرس سگویت انجام شود. فقط کافی است به طور معمول از کیف پولاستفاده کرد و کوین های آتی را در آدرس های سگویت دریافت کرد. هر نوع تغییر در تراکنش های خروجی به آدرس های سگویت ارائه می‌شود، بنابراین تمام کوین های شما در بهترین نوع آدرس خواهد بود. می‌توانید به تمام آدرس ها نیز کوین ارسال کنید.

 

چگونه آدرس خود را در مرورگر بلاک مشاهده کنم؟

نه تنها کیف پول ها، بلکه مرورگرهای بلاک نیز هم چنان در فرآیند نمایش صحیح و مناسب آدرس های bc1 می‌باشند.

 

آیا می‌توانم کوین های فورک شده را برداشت کنم؟

اگر کوین های شما در زمان انجام فورک در آدرس سگویت بودند، کوین های فورک زده شده را فقط می‌توان با انتقال کلید خصوصی به کیف پول به روزرسانی شده، برداشت کرد. این موضوع بدان معنا است که فعلا BTG و BCA را می‌توان فقط از آدرس سگویت برداشت کرد. با دریافت این به روزرسانی توسط فورک های دیگر، می‌توانید سایر کوین ها را نیز برداشت کنید.

 

کیف پول من این گزینه ها را نشان نمی‌دهد، چطور به این گزینه ها دسترسی داشته باشم؟

سگویت یک به روزرسانی اختیاری است اما با پیاده سازی جدیدترین پیشرفت ها بر روی شبکه بیت کوین، تراکنش های سریعتر و ارزانتر را امکان پذیر می‌سازد. به منظور به روزرسانی حساب های فعلی خود به سگویت، کیف پول خود را اجرا کنید و به صفحه سمت چپ و زبانه receive (دریافت) بروید. در این صفحه اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- دکمه upgrade (به‌روزرسانی) را کلیک کنید.

۲- راهنمای خلاصه این به روزرسانی را مطالعه کنید و سپس دکمه next را فشار دهید.

۳- رمز عبور خود را تایید کنید و تمام!

 

نمی‌خواهم از سگویت استفاده کنم، آیا می‌توانم به استفاده از کیف پول خود ادامه دهم؟

بله، استفاده از سگویت اختیاری است. می‌توانید به طور معمول از کوینومی استفاده کنید و به روزرسانی را انجام ندهید. بازیابی کیف پول خود بر روی گوشی جدید یا افزودن کوین های جدید به کیف پول باید به صورت دستی انجام شود. هنگام افزودن، گزینه advanced را انتخاب و مسیر کوین را در بخش مربوطه تایپ کنید. در تنظیمات پیش فرض، کیف پول به روز رسانی شده اضافه می‌شود.

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

مقدمه ای ساده پیرامون مفهوم استخر های سیاه (Dark Pools)

توسط ایوب کریمی استخر های سیاه (Dark Pools) به مجراهایی خصوصی گفته می شوند که برای تسهیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر