صفحه اصلی / تحلیل بازار / چرا تنها راه بیت کوین بالارفتن از سطح فعلی است

چرا تنها راه بیت کوین بالارفتن از سطح فعلی است

قیمت بیت کوین امسال رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرد و تا قیمت ۵۶۰۰ دلار رسید. به نظر می رسد سطح بعدی بیت کوین قیمت ۶۰۰۰ دلار باشد. تمام ارزهای اصلی هنوز راه بسیار زیادی برای رسیدن به قیمت های تاریخی بالای خود دارند. این می تواند به خودی خود قابل توجه باشد. جهش قیمت ها در این سری، فقط ممکن است بیشتر باشد.

برای بالا رفتن از اینجا، فقط یک راه وجود دارد

آیا منتظر شنیدن اخبار خوب هستید یا بد؟ بیاید از خبر بد شروع کنیم.

علیرغم عبور از یک سطح مقاومت کلیدی و شکل گرفتن اولین عبور طلایی بیت کوین از سطح کف در سال ۲۰۱۵، بیت کوین همچنان از بالاترین قیمت تاریخی خود در دسامبر سال ۲۰۱۷، به میزان ۷۲ درصد کمتر است.

اتریوم ۸۸ درصد و ریپل بدتر از  آن ۹۰ درصد از بالاترین قیمت تاریخی خود در دسامبر سال ۲۰۱۷ در سطح پایین تری قرار دارند. از اوضاع آشفته بیت کوین کش دیگر حرفی نزنیم… جامعه ی آن در نوامبر سال گذشته بشدت این ارز را فورک کردند و در حال حاضر ۹۲ درصد از قیمت تاریخی خود در سطح پایین تری قرار دارد.

سایر آلت کوین هایی که در حال تقلا با این وضعیت هستند، درصد افت آنها از قرار زیر است:

پس خبر خوب چیست؟ چرا معامله گران و دارندگان سراسر جهان آنقدر هیجان زده شده اند؟

تحلیلگر بازار The Rhythm Trader به درستی بیان می کند که با توجه به آمار، ما فقط می توانیم از این سطح به سمت بالا برویم و تنها یک راه برای خروج از جایی که در آن قرار داریم وجود دارد.

بیت کوین نسبت به سال ۲۰۱۷ در جایگاه بهتری برای یک حرکت افزایشی قرار گرفته

به جز دلگرمی های پوچی که دلالت بر بهتر شدن اوضاع دارند، انبوهی از دلایل دیگر وجود دارند که چرا تصویر خوش بینانه ای برای بیت کوین به تصویر کشیده می شود. خلاف حرکت افزایشی قبلی، قیمت بیت کوین به طور پیوسته از سال ۲۰۱۷ تاکنون در حال شکل گیری بوده است.

در حال حاضر فونداسیون های خیلی بهتری از نظر افزایش میزان تراکنش ها، موارد کاربرد و میزان هش وجود دارد. کلاهبرداری ها و ارزهای بیهوده بیشتری از این فضا به بیرون انداخته شدند. ارز فیات بیشتری وارد این فضا شده و بسیاری از موارد دیگر نیز در این فضا شکل گرفته اند.

در حال حاضر، مقیاس پذیری بیت کوین رو به افزایش است. آن حمایت نهادهای سرمایه گذاری را به خود جلب کرده و پیش از این ثابت شده که سطح ۲۰۰۰۰ دلار یک هدف واقعی برای قیمت آن است.

در عین حال همه ی ما باید به خاطر داشته باشیم که پیش از این، بیش از ۸۰ درصد کل ۲۱ میلیون بیت کوین قابل عرضه استخراج شده است. در حال حاضر کمتر از ۴۰۰ روز تا وقوع پدیده نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین که منجر به کاهش فشار فروش در بازار می شود، مانده است.

عوامل داخلی صنعت یک رشد پارابولیک را پیش بینی می کنند

همه ی ما پیش بینی های جان مکافی را شنیده ایم. اگر او اشتباه کند چه خواهد کرد. اما بسیاری از پیش بینی کنندگان برجسته در بازار وجود دارند که همچون وی، نظراتشان در مورد بازار مثبت است.

چند روز پیش، آنتونی پامپلیانو از موسسه مدیریت دارایی مورگان گریک یک پیش بینی سرسام آور را ارائه کرد. او گفت که ممکن است بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ یک دارایی ۵ تریلیاردی شود. این نظریه بر اساس این منطق است که بیت کوین تنها دارایی است که ارزش بازار کمتر از یک تریلیون دلار دارد و تا ۵ سال آینده ارزش بازار آن تا ۵۰ برابر افزایش خواهد یافت.

این واقعیت که بیت کوین برای رسیدن به سطوح بالای پیشین خود یک راه طولانی در پیش دارد، همچنان باقی می ماند. اما با توجه به بادهای موافقی که در جهت آن می وزند، بیت کوین تنها می تواند از سطح فعلی خود به سمت بالا برود.

منبع سایت کوین سرا

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

رشد ۲۶ درصدی بیت کوین SV؛ آیا کریگ رایت عامل این افزایش است؟

توسط مازیار نسیمی کریگ رایت اخیرا اسناد جدیدی به دادگاه ارائه داده است. این نکته قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر