صفحه اصلی / آموزش / ارز دیجیتال / سرویس Olympus؛ مسیری سریع به شبکه لایتنینگ بیت کوین!

سرویس Olympus؛ مسیری سریع به شبکه لایتنینگ بیت کوین!

Image result for zap-wallet-facilitates-bitcoin-lightning-network

شبکه لایتنینگ بیت کوین همیشه برای راه اندازی و استفاده دشوار بوده است اما Zap یک راه حل ایجاد کرده است.

Zap که یک توسعه دهنده کیف پول است و سرویس جدیدی راه اندازی کرده است که شروع استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین را آسانتر می کند. Jack Mallers بنیان گذار Zap دیروز در یک پست وبلاگ اظهار داشت که این سرویس جدید Olympus نامیده می شود و اجازه می دهد کاربران در کیف پول هایشان ارز فیات را ذخیره کنند و فورا شروع به پرداخت های لایتنینگ به صورت ارز دیجیتال کنند.

آیا کار با شبکه لایتنینگ با ZAP آسان می شود؟

شبکه لایتنینگ بیت کوین همیشه برای راه اندازی دشوار و ملال آور بوده است. این ممکن است یکی از دلایلی باشد که پذیرش این شبکه که برای پرداختی های فوری بیت کوین طراحی شده است، در خلال سال گذشته شروع به کندی کرده است.

Mallers قبلا نوشته بود که کاربران مجبورند وارد فرآیندی طولانی و زمان بر شوند. آنها باید از فیات استفاده کنند، بیت کوین بخرند، منتظر شوند تا اجازه برداشت خواهند داشت، برداشت کنند و منتظر تایید شوند، بیت کوین را به داخل شبکه لایتنینگ واریز کنند، کانال ها را باز کنند، منتظر تایید بیشتر باشند و کد QR را اسکن کنند. این همه فعالیت بیهوده باید انجام شود؛ ما حتی خودمان نیز امتحان کردیم و سعی کردیم که تنها یک پرداختی را انجام دهیم.

دانلود، خرید و اسکن

Mallers نوشت که با استفاده از Olympus همه کاری که باید انجام دهید دانلود، خرید و اسکن است. شما می توانید بیت کوین مورد نیاز خود را در برنامه بخرید و آنها را مستقیما بعد از هر خرید به کیف پول لایتنینگ خود وارد کنید.

Olympus برای اتفاق افتادن این امر از Turbo Channels برای تصفیه تراکنش ها استفاده می کند و این یعنی که لازم نیست تراکنش فورا بر روی زنجیره تایید شود. اینها نیاز به انتظار کشیدن برای تایید تراکنش بیت کوین را از میان برمی دارند که این خود بیش از یک ساعت طول می کشد، قبل از اینکه پرداختی انجام شود.

Olympus در داخل همه کیف پول های Zap موجود خواهد بود: iOS، اندروید، مک، ویندوز و لینوکس. اما آن یک مولفه مستقل است یعنی شما برای استفاده از آن به کیف پول Zap نیاز ندارید. آیا این همان پذیرش لایتنینگ تربو است که در انتظارش بودیم؟

 

منبع سایت میهن بلاکچین

درباره علی رضا یوسفی

این مطالب را نیز ببینید!

مقدمه ای ساده پیرامون مفهوم استخر های سیاه (Dark Pools)

توسط ایوب کریمی استخر های سیاه (Dark Pools) به مجراهایی خصوصی گفته می شوند که برای تسهیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

{{ algorithm }} الگوریتم
{{ miningMethod }} روش استخراج
{{ poolHashrate }} هش ریت استخر
{{ minerCount }} تعداد ماینرهای فعال
{{ poolFee }} کارمزد استخر